Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok, ha a párotok azt mondaná, mikor felvennének munkahelyre, hogy 2x annyit fizet inkább nektek, csak ne menjetek?

Figyelt kérdés

Egész eddig mindent felesben fizettünk, diákhitelem van... Simán elnézte, hogy én napokig tojáslevest eszek száraz kenyérrel, meg hasonlók, pedig jól keres.

Egész hamar találtam állást a suli befejezése után, nem is fizetnének rosszul. Nagyon örültem neki, mert már frusztráló, hogy ennyire nem tudok magamnak semmit megvenni, se ruha, se smink, pedig régebben nagyon szerettem az ilyesmit.


Egész addig támogatott, amíg ki nem derült, hogy ténylegesen megkaptam az állást. Azóta dühöng, hogy így majd hideget eszünk minden nap, rumli lesz a lakásban és szex se lesz, mert fáradt vagyok. Azt mondta, hogy inkább 2x annyit fizet nekem, mint amit ígértek, mert a "kapcsolatunk megér neki ennyit". Nagyon szomorú vagyok, hogy így viselkedik... ráadásul ha esetleg a múltban felajánlotta, volna, hogy kicsit kisegít anyagilag, akkor nem akartam volna ennyire gyorsan munkáért kapálózni. Mikor ezt elmondtam neki, annyi volt a válasz, hogy hát sosem szóltam.


Köszi előre is a válaszokat!


2016. júl. 14. 17:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Most dobd ki.
2016. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Irtózok az ilyen férfiaktól, így számomra tárgytalan lenne ez a kérdés, mivel valszeg a kapcsolat szabadna meg, ha kiderülne, hogy így gondolkodik a párom.
2016. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, a takarító, a mosoda, az étel rendelés és a qrvák drágábbak lennének, így neki megérné a kényelméért.

Sajnálom, ez az ember szellemileg és érzelmileg nem parter.

2016. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, nem fizetne semennyit.

Azt akarja, hogy maradj a házvezetőnője.

Ne áldozd be magad az ő kényelméért!

2016. júl. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos nekem is ez jutott eszembe... hogy most jött rá, hogy milyen kényelemben is élt eddig. Főzök, mosok, takarítok rá, mert hát értelemszerű, hogy rám marad, hiszen én nem dolgozok napi 8 órákat.


Egyébként maga a munka nem lenne annyira fárasztó, angol-orosz idegennyelvű telefonos ügyfélszolgálat, nyilván nem téglát kell hordani.

2016. júl. 14. 17:58
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ajj... Úgy reagálnék, hogy elmennék dolgozni, de elgondolkoznék azon, akarok-e hosszabb távon ettől a kisfiútól bármi komolyat (férfinak nem nevezném).
2016. júl. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Már akkor kidobtam volna, mikor végig nézte, hogy nincs mit enni.
2016. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyetretek a tobbiekkel.
2016. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Hát, nehéz hogy most mit csináljak, valószínűleg nem fogok szakítani, mert egyébként rendes ember, és szeretem, de annyi bizonyos, hogy elvállalom az állást. Igazából már el is vállaltam, szóval tárgytalan :) Csak eddig még nem mertem neki mondani.
2016. júl. 14. 18:32
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire pénzes, akkor vállalj részmunkaidős állásokat, vagy ha ez a munkád nem venné el a hétvégéket, és nem napi 12 óra rabszolgamunka 500 forintos órabérrel akkor vállald el, egy normális munkahely nem kifogás arra h ne lenne normális kaja, meg szex, ha ennyire zavarja akkmeg adjon ő munkát neked.
2016. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!