Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak névnapjára?

Figyelt kérdés

15 éves és már 1 éve vagyunk együtt

Nem szeret olvasni se ezért könyvet nem tudok. Szerintetek?


2010. szept. 12. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy év után már illene tudnod hogy minek örülne. egyébként oké még abban a korban vagy hogy ajándék,ajándék.. de késöbb majd rájössz hogy egy élmény sokkal többet ér. amúgy javaslom hogy névnapra ne vegyél neki nagy dolgot. egy kis párna, plüss vagy bögre, parfüm, stb. végtelensokféle dolog elképzelhető. egy makett vagy akármi!
2010. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az előző válaszolóval. Tudja, mit szeret a srác, "olvasni nem". Csak nincs ötlete!

Am szerintem csinálj neki valamit, pl varrj neki vagy csinálj egy üvegmatricát vagy bármit. Csak te csináld.

2010. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
karkötő ? már 3000 e-ért lehet kapni egy vékony ezüst karkötőt :P én is azt veszek neki ;)
2010. szept. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs sok pénzem:S:'(
2010. szept. 14. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!