Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mivel hódítsátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mivel hódítsátok vissza férjeteket, párotokat? A volt barátnője idegesít titeket?

Figyelt kérdés
pl,ha van egy lány a láthatáron akinek tetszik a párotok,vagy a párodnak bejön a lány,de téged szeret.Engem nagyon idegesít a volt barátnője.Én féltékeny tpus vagyok ,és egyfolytáab mostanában az jár a fejemben,hogy vannak lányok akik szivesen lekpnák őt pár menetre.És amikor megkérdeztem a társam,hogy tudál e ezzel egy ágyban szexel...azt válaszolta rá ha kellene igen.
2010. szept. 12. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Elhiszem,hogy kivagy emiatt,de bíznod kell benne,ha minden jó kettőtök között,ha mindent megadsz neki a szex terén is,akkor nem lehet gond,de ha ennyire félsz,akkor újíts be pár dolgot az ágyban,akár legyél kicsit vadabb,csináljátok máshogy,nő vagy,tudnod kell mit kell csinálni ilyenkor,meg amúgy is szerintem ez ösztönösen jön ha az ember féltékeny :D :)

Bár nem hiszem,hogy félned kéne.....

2010. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen az ágyban már mindent csináltam,amúgy köszönöm a válaszod hasznos nekem.Elvileg nagyon élvezi,de én még jobbat akarok neki.A szex az midig ott van.Olyanokkal viccelődi,hogy kevés a szex.Pedig nem az.Szerintem nagyon intenzív de nem tudom szex után szexelni:DNem akarom,hogy csak abból álljon ki az életünk.Énmidnig mondom,megbeszéljük ha valamit akarok beiktatni,hogy érdeksebb legyen,avyg utasítom,és imád főnökösködni.De ő sosem mondja mit szeretne kipróbálni.
2010. szept. 12. 16:22
 3/6 A kérdező kommentje:
igen volt már ilyen amikor már ép sikerült annyira féltékenynek lennem,hogy rámásztam és láttam hogy tetszett neki mert olyan spontán jött az egész neki.Nem számított rá.ÉS pont benyitottak.....kedvem is elment.Segíts nekem,hogy valamivel színesebbé tegyem:)neked milyen ötleteid lennének?ő kíváncsi ezekre a hármas dolgokra is tudom hogy szeret,de nekem rosszul esik,nagyon.Hiába mondja hogy viccel vele.tudom hogy akarja:Shogy kipróbálna lányokat:(és ez bánt
2010. szept. 12. 16:25
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok,abba semmi képpen ne menj bele,hogy hármasban,már csak miattad sem,mert soha nem lenne már olyan a kapcsolatotok....

Én spontán dolgokra gndoltam,különleges helyek,esetleg szerepekbe is bújhatsz....de amíg a szex jó és olyan,mint idáig,addig ne aggódj....

Legyél vele figyelmes nagyon,néha csinosítsd ki magad különlegesen:)

Kikötözés....

Vagy valami szexy ruha,meg ilyenek....

Ezek mindig bejönnek....de azért nézd a te érdekeidet is mindig!

2010. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)Igen gondoltam rá,hogy soha töbebt enm tudnák akár hozzányúlni ha látom hogy engem szeret,és egy másik lánnyal szexel.Szerintem még sírnák is.
2010. szept. 12. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:
ezzel nem vag egyedül
2010. szept. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!