Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek elhagynátok a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek elhagynátok a férjeteket, barátotokat ha nem akarna gyereket?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 11:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
halotam már ilyet !! hogy az volt a feltétel..vagy gyerek vagy viszlát !
2011. okt. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Háát elég sok nőnek szükséges, a gyerek, és mindenképpen kell neki, mert családcentrikus, meg hát egyszóval mindenképpen akar....és ez nagyon nagyon fontos.....


Egyszer szakítotam emiatt egy lánnyal...mert ő nagyon akart 2 öt is mindenképpen még 25 éves koráig.


Én meg 25 voltam akkor , és ő akkor 22.

És se anyagilag nem álltam úgy h gyerek, se agyilag. mondtam neki majd talán 5 év múlva...


De erre lelépett, "hogy akkor te biztosan nem szeretsz ha nem akarsz tőlem gyereket, mert ha igazán szeretnél, akkor a gyerek nem lenne gond"


Azóta rögtön letisztázom a gyerek dolgot minden lánynál aki szóbajön....

2011. okt. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

előfordulhat..nem látom annak értelmét,h együtt legyek vkivel 10-20 évig úgy,h tudom,h ugyse akar gyereket és még a véleménye se fog megváltozni..Nő vagyok és nagyjából minden Nő akar egyszer 1 saját gyereket..

bár mondjuk nekem az is kizáró ok ha mondjuk 1 olyan férfival találkozom akinek már van gyereke,és túl van 1 házasságon..

21/L

2011. okt. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Kezdjük ott, hogy össze sem jönnék olyan emberrel, aki nem akar majd gyereket. Ez persze nem azt jelenti, hogy most rögtön, azonnal kell, hanem, hogy a jövőben mindenképpen családot szeretnék, és nem vagyok hajlandó róla lemondani (ahogyan a házasságról sem). Úgyhogy én már az elején tisztázom a másik féllel, hogy ez nekem fontos, és ha ő nem akar, máshogy képzeli az életét, akkor ne raboljuk egymás idejét, mert mindkét fél csak szenvedni fog. Ott már elég nagy gond van, ha a felek ezt nem tisztázzák, és utólag derül ki. Summasummarum, nálam ez kizáró indok.
2011. okt. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is kizáró ok lenne szerintem. Persze nem most, de később szeretnék gyereket, és ha számára ez elképzelhetetlen, akkor felejtős a dolog.Nem passzolnak az igényeink és kész.

Én sem kényszeríthetem rá úgy a gyerekvállalásra, hogy nem akarja, de ő sem kényszeríthet arra, hogy lemondjak a vágyaimról.

2011. okt. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%

2. vok.....


háát a nők is megszólaltak most itt....


DE!

Ez igazából, úgy hangzik, mintha azt mondaná a legtöbb nő, hogy "lehetsz te az igazi, téged szeretlek mindennél a legjobban el sem tudom nélküled képzelni az életemet, de ha nem akarsz gyereket huzz a fr@ncba, és majd keresek valakit aki majd akar gyereket, és NEM számít ha nem szeret igazán csak gyereket akarjon"


Én mondjuk nem azt mondtam h nem akarok, csak nem akkor!!!

Nekem, fontos, hogy keressek keressünk annyit hogy normálisan megéljünk és a gyereknek is mindent meg tudjunk adni.

2011. okt. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

persze vmilyen szinten igazad van utolsó..de ha mondjuk minden körülmény rendezett,anyagilag is jól állunk és akkor mondja ezt a pasi,és ki is jelenti h ő aztán soha nem akar,na azt én kicsit önző dolognak tartom..


21/L

2011. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Abban, hogy ki az igazi, benne van az is, hogy mennyire illetek össze világnézetileg, hobbijaitokban, életfelfogásban, az ágyban, és hát abban, hogy kell-e egyáltalán család. Szóval ha egy nő mindenképp akar gyereket, és a férfi nem, akkor az a férfi nem az igazi...

Én egyébként férfi vagyok, és azt mondom, hogy teljesen érthető, ha egy nő elhagy ezért valakit. Bár ha a férjét akarná ezért elhagyni, akkor az a nő hülye, mert minek ment hozzá, ha tudta, hogy ő nem ezt szeretné? Vagy ha nem is beszéltek a témáról az esküvő előtt, akkor azért hülye...

Mivel én is szeretnék gyerekeket (nemcsak egyet), így hát én se vennék el olyan nőt, aki nem akar.

2011. okt. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyat, aki ezért vált.

Meg kell időben beszélni a dolgokat és akkor ez nem fordul elő.

Én megmondtam a páromnak, hogy én nem akarok, ő akart, de nem jutottunk el odáig, hogy ebből komolyabb veszekedés vagy nézeteltérés legyen. 1-2 év múlva már probléma lett volna.

2011. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

Bárcsak az én párom ne akarna... Kincs lenne számomra egy ilyen férfi!

22/L

2011. okt. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!