Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 17 éves barátomnak tetszhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 17 éves barátomnak tetszhet egy 24 éves lány?

Figyelt kérdés

A pasim oda jár edzeni, ahol ez a lány dolgozik, a közös legjobb barátunkkal.

A legjobb barátom elmondta, hogy a pasim sűrűn oda megy és beszélget ezzel a lánnyal, kezdeményezi a beszélgetést.

Egyebkent egy nagyon kedves, helyes és őszinte srác.

Csak nem értem, tudom, hogy a beszélgetésben még nincs semmi, de a suliban nem barátkozik így lányokkal.

Tudom, hogy egy nagyon csinos lanyrol van szó, hát meg az a munkája, hogy kedvesen beszélgessen.

Gondolom őt ennyi idősen nem érdekli úgy a barátom.

Nemtudom, össze vagyok zavarodva, van félni valóm?


2022. márc. 3. 01:49
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Te mennyi vagy?
2022. márc. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Menjetek kozosen edzeni
2022. márc. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nem tetszhet neki.
2022. márc. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Persze hogy tetszhet.
2022. márc. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Egy 17 éves fiúnak ízléstől függően 15-50 közötti korosztályból is tetszhet.


"Nemtudom, össze vagyok zavarodva, van félni valóm?"

Te ismered a barátod és élsz vele kapcsolatban. Boldog vagy mellette? Odafigyel rád, megbecsül, megbízhatsz benne? Ha a válasz igen, nincs félnivalód, egyébként a kérdést tini kategóriába kellett volna feltenned.

2022. márc. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Nyugi, egy 24 eves lany nem kezdene egy 17 evessel, nincs felni valod.
2022. márc. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Biztos levarrna a baratod a csajt, kulonben miert menne oda beszelgetni. De hat pasi, nem tudsz vele mit csinalni, mind ilyen sajnos.
2022. márc. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Mond valamit az, hogy MILF?


Hidd el, sok 40-50 éves nőt is megrángatna!

2022. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
24 éves nő nem tud komolyan venni egy 17 éves gyereket, úgyhogy ne aggódj, nem vele fog megcsalni. De az szomorú, ha már ennyire félrekacsintgat. De aztán lehet csak a haverod túloz és nincs amúgy semmi. De fél szemed legyen rajta. :D
2022. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszi a válaszokat.


A lány nem milf kategória azért 24 évesen.

De szerintem is csak túl aggódtam a dolgokat, a barátom is azt mondta, hogy nem flortolnek vagy ilyesmi csak beszélgetnek.

2022. márc. 3. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!