Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt. Vannak problémák abból a szempontból hogy az Édesanyja lejár hozzánk és állandóan agyon dédelgeti a kutyákat, meg gügyög nekik. Engem rz idegesít mert ha az Anyja nálunk van akkor mindkét kutya fo*sik a fejemre. Ezt már 4 éve mondom neki, nincs változás és feszült vagyok ha nálunk van az Anyukája. Észre nem veszi ha zavar valami, bem szól rá az Édesanyjára. Csak mosolyoh mikor a kutyáknak gügyög. Tegnap kérdeztem tőle, lesz-e változás mert baromira idegesít hogy heti 1-2-szer ezt kell hallgatnom mikor a munkából hazajövök. Meg úgy tartja az Anyja a kutyát a hátán, mint a csecsemőt. Irritál. Nem hallgatnak rám a kutyák, bejön Anyósom az ajtón és ő a dzent isten, csak ő létezik. Tegnap páromnak mondtam egy csúnyát, mi lesz ha lesz gyermekünk, akkor is itt fogja dédelgetni és majd a saját gyerekem sem hallgat rám? Mert abba már én Anyumnak is lesz beleszólása. Erre ő pánikba esett és kijelentette hogy úristen. Én nem akarok gyereket. Később mikor lecsillapodtak a dolgok. Rákérdeztem. Hogy ezt hogy értette. Akkor meg már akart.

Ha ebből a kutyás dologból ekkora probléma van, akkor együtt maradnátok a pártokkal? Lehet túl spilazom már, de 4 éve ezt hallgatom, ezen feszengek.


2022. márc. 3. 10:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Miért laktok együtt az anyóssal?
2022. márc. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%

Ez szerintem vmi állatterápia.


Sok embernek erre szüksége van pszichologiai szempontbol. Ha mar huzamosan ez megy és abszolut a kutyákra van kqttqnva ott a háttérben vmi lelki válság áll.


Ez olyan, mint magányos embereknek a macska. A macska fontos szerepet játszik abban, hogy az ilyenek ne depressziózzanak be.


Szorongo gyerekeknél is alkalmaznak állatterápiát.

2022. márc. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
*kattanva
2022. márc. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én azt értem. És tudom létezik ilyen. De az hogy úgy bánjon velük mint egy csecsemő, az nekem sok valahogy. Kedves első. Nem lakunk együtt Anyóssal de szerintem az a kérdésből kiderül.
2022. márc. 3. 10:44
 5/19 anonim ***** válasza:
Nagyanyám is ezt csinálta, elkényeztetette a kutyánkat, betanított vadász kutya, dicsérte minden hülyeségért, etette dugiba, azt akarta őt jobban szeresse mint minket, aput, meg is lett az eredménye, most nem olyan fegyelmezett, kezelhetetlen adott esetben. Csak tudnám ez mire jó, otthon meg a kutyája láncon, napi 10 percre elengedi. De a miénket meg "szeretgetné"
2022. márc. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Na szóval nem akarok rosszindulatú lenni. Amúgy NINCS bajom Anyosommal. Viszont nekem az sok hogy ha itt van akkor amit leírtam, ha ebédre hívjuk meg őket, a kutyakat elzárjuk addig hogy a nappaliba ne jöjjenek be (lakásba lakunk) és végig azt kell hallgatni hpgy páromnak mondja hogy engedd be szegényt olyan magányos dtb. Nem érti meg, hogy falka vezérség és a kutyáknak nem feltétlenül van ebédnél mellettünk a helyük. És még sorolhatnám. :/
2022. márc. 3. 10:59
 7/19 anonim ***** válasza:
52%
Ha már most a kutyákkal ezt csinálja, ha unokája lesz.... futás. Majd ugyanígy beleszól mindenbe a gyerekkel kapcsolatban is, nyugi. Ha nem jobban. Nem azt mondom, lehet szeretni a kutyákat, meg más kutyáját, stb. De az otthon kialakított rendet tisztelni kellene.
2022. márc. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
És lehet gonosz leszek. Nem várom el és soha nem mondtam neki válasszon köztem vagy Anyuja között hülyeség. De viszont sokszor elgondolkodom jó-e ez így. Az, hogy nem látom benne cseppet sem a védelmezőt felém mert az Anyjának minden elvan nézve, nem tudok rá felnézni úgymond. Mert zavar, olyan mintha az én véleményemre/ami engem idegesít, magasról tenne így, mert évek óta megy így ez. És nem tudom hogy érdemes-e ha ilyen miatt én kiakadok úgymond, hogy vele maradjak. Nem hiszem velem van a baj. Ha apróság lenne, akkor tenne ellene Anyuja is vagy ő, mert akkor ugyebár nem lenne nehéz kibírni hogy ne sajnálja minden sz*rér a kutyákat.:(
2022. márc. 3. 11:05
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
Anyósodnak segitsegre van szuksege.
2022. márc. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Meg muszáj leírnom. Úgy érzem megkönnyebbülök. Elkezdett baba ruhakat gyűjteni. Mert már unokázna. Babákat és ruhákat gyűjt. Én is már szeretnék gyereket mert 26 éves vagyok, viszont párom nem hiszem akar. Állítólag akar, de amikor tegnap a fejemhez vágta ezt hogy ő emiatt nem szeretne mert azt mondtam ha Anyud a gyereknel beleszól hogy neveljem, akkor közte és én Anyum között nagy bajok lesznek és Anyum nem úgy fogja tudtára adni a nem tetszését ahogy én, akkor meg megkerdezte hogy "ez most fenyegetés? " Szóval nem tudom. 8 éve vagyok vele. Anyuját volt hogy kihívtam a parkba beszélgetni még fél éve hogy kicsit vegyen vissza a kutyás dolgaiból, mostmár legalább nem akarja etetni őket, de sokszor megjegyez ezt-azt, ami a kutyák mindennapi életébe NINCS. És engem irritál hogy ölelgetni a kutyakat meg puszilgatja, holott a fiatalabbik utálja, mert dominánsabb fajta. Egyszer majdnem arcon harapott engem és azóta nem puszilgatom. Nem akarnám hogy az ő f*szsága miatt elkeljen altatni. Tőlünk a szomszédos utcába van lakása. Nem jön ki jól a párjával, lehet majd ketté válnak útjaik. És mondta akkor majd jön hozzánk ha előre megbeszéljük. Nekem ez már most nem tetszik így tervbe, párom vígan bólogatott erre, aztan este ezt is szóvá tettem neki hogy akkor mindennap a nyakunkra járna úgy.... A kettőt egyszerre nem tudja sétálni vinni nemhogx még a 8. emeletre lifttel atvigye magához mert én azt nem engedem....Azt erre mondta "akkor a kutyák hozzá kerülnek és nem lesz probléma."
2022. márc. 3. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!