Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők is megnéznek más férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők is megnéznek más férfiakat vagy csak a férfiak csináljak ezt?

Figyelt kérdés

2022. márc. 4. 02:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 9 éve vagyok kapcsolatban.

Persze, hogy megnézek másokat. De ennyiben is marad. Soha nem kéne más és a páromat is iszonyú jóképűnek tartom, szóval nem azért nézek másokat, mert bármi gondom lenne vele vagy a kapcsolattal.

2022. márc. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
#1 De általában ezt mindig a férfiakra mondjak hogy ok ilyen vadászok meg ösztönlenyek. És a nők vannak úgy beállítva hogy mennyit szenvednek attól hogy más nőket néz a párjuk .Akkor ezek szerint nem ?e
2022. márc. 4. 03:05
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok ismét.


Nem vagyok öszönlény, sem vadász. Csak ha látok egy jó pasit, megnézem. Ennyi.


A párom is megnéz másokat, de ő sem ösztönlény, se nem vadász. Akkor szenvednék tőle, ha emellé megalázna engem, pl. a jelenlétemben bámulna másokat, vagy kihangsúlyozná, hogy másokat szebbnek tart. De nem tesz ilyenet.

Van annyi önbizalmam, hogy úgy gondolom, nem azért néz meg másokat, mert én ne lennék számára gyönyörű nő, valamint bízom benne is annyiban, hogy kimerül nézésben az egész ugyanúgy, mint nálam.


Azért azt megszabni, hogy hová nézzen a másik, durva kontrollmánia.

2022. márc. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

#1 és szerinted olyan nincs is hogy vám egy pár és nem

Néznek meg másokat ,az egyik sem?

2022. márc. 4. 03:13
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Nézni szoktam, tudod, van szemem. Bámulni viszont soha. Nem fordulok senki után, nem követi a fejem a mozgását. Mert a férfiak viselkedésében is ez az igazán undorító és elfogadhatatlan, akár engem néz, akár mellőlem mást. Nem az, hogy nem a földet bámulja, hanem rápillant a vele szembejövőre...


És nem azért nem teszem, mert jaj a párom mit szól vagy jaj foglalt vagyok, hanem konkrétan megalázónak érezném magamra nézve. Mint aki a pináját vakargatja nyilvánosság előtt. Fuj

2022. márc. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
56%
Szóval ránézni valakire, legyen az kiskutya, pasi vagy néni, teljesen normális. De legeltetni rajtad a szemed akkor is undorító, ha nem a párod csinálja mással, hanem egy idegen faszi veled.
2022. márc. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
67%

Persze h megnezem, megjegyzem magamban h na ez aztan egy jo pasi vagy valami hasonlot, de forgolodni meg keresni a szemkontaktot nem szoktam.

Azt a pasik szoktak csinalni, mert sajnos a legtobb egy eleg szanalmas szinten ragadt.

2022. márc. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

Egy férfi és egy nő telhesen más okból néz meg valakit.

Egy nő max megjegyzi magában, hogy hm ez a srác jól néz ki, míg egy férfi egy jó nőnél tovább gondolja az egészet, mert beindul náluk valami. Ezt így meg úgy de megdugná, ezt meg azt csinálnám vele, ki tudja milyen jelenetek jelennek meg a fejükben közben.

Sajnos ez ilyen, ők állatiasabbak.

2022. márc. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%

8

Nem a férfiak, csak az az egy selejt here, akit kukáztál magadnak. Le kellene már akadni arról, hogy patkány jellemű gusztustalan kanok viselkedését mentegetjük azzal, hogy ilyenek a férfiak. Nem, ő ilyen, mert az anyja nem baszott le neki időben két qrvanagy pofont ezért, mikor kamasz volt és mert valószínűleg az apja is ilyen csőcselék disznó volt. Pont.

2022. márc. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
12%
Jaj ne mondd már, hogy a biológia, ösztönök ellen egy pofonnal lehet tenni :D egyik barátnőm pszichológius, beszélgettünk erről már, és elmagyarázta, hogy ez a pasiknál tényleg normális, ha felpofozod gyerekként, ha nem.. Sőt azzal csak ártasz :)
2022. márc. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!