Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok hosszú távon toleráln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok hosszú távon tolerálni, hogy a párotok állandóan politizál?

Figyelt kérdés
Nem telik el úgy nap, hogy ne küldene valami politikával kapcsolatos videót vagy ne hozná ezt fel témának, de sokszor úgy is a politikához lyukadunk ki, hogy egy teljesen más kérdésről kezdtünk el beszélni. Egész álló nap ilyen videókat néz a Youtube-on és ráadásul nagyon egyoldalúan is lát sok dolgot. Hiába mondom neki, hogy hagyjuk már ezt a rohadt politikát már megint, tényleg nincs olyan nap, hogy ne hozná fel valamilyen formában, ráadásul Fb-on is folyamatosan ezzel kapcsolatban kommentel meg osztja az észt. Ő mindig azt mondja, mekkora baj, hogy engem nem érdekel az ország jövője, holott ez egyáltalán nem igaz, valamennyire persze én is követem az aktuális politikai eseményeket, de ha időm lenne rá sem lenne eszem ágában sem ezzel foglalkozni 0-24-ben. Hozzáteszem, ez nem csak most, a háború vagy a választások miatt van így, már amikor ismerkedtünk is láttam, hogy gyakran kommentel ilyen témákban, de csak az utóbbi hónapokban jött elő ez ilyen hangsúlyosan. Nekem nagyon lelombozó és kiábrándító, hogy szinte semmi másról nem lehet már beszélni vele.
2022. márc. 5. 13:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Akkor se tudnám, ha politikus lenne.

Viszont várd ki azt az egy hónapot még, hátha utána már kevésbé lesz érdekes a téma.

2022. márc. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem, mert engem nem érdekel ilyen szinten. Én is kb. úgy vagyok vele, mint te, hogy a fontosabb eseményekről azért akarok tudni, de nem érdekel minden részlet és apróság és nem is akarnék napi szinten ilyenekről beszélgetni. Nem gond, ha a másik jobban beleássa magát, de ez nem jelenti, hogy nem létezik más téma és nekem is ezt kell felhoznia folyton másról meg nem is nagyon tudunk beszélgetni, mert úgyis a felhozza a politikát. Így zavarna és ha megkérem, hogy ne csinálja, de nem képes rá, akkor egy bizonyos szint után szakító ok is lehet.
2022. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Az enyém is sokszor foglalkozik vele, én rászóltam h ezeket legyen kedves a haverjaival ( akik szintén ilyenek) megbeszélni, ne nekem ecsetelje meg puffogjon, mert egyrészt engem ennyire ezek nem érdekelnek, másrészt az ereimet felvágnám soksor a sok negatívitás miatt..


Szóval le szoktam állítani ha elkapja a gépszíj. :D

2022. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
És a fent látott vélemények miatt történik meg az a vicces eset, hogy néhány pártkatona dominál és a millió birka elfogadja azt. Persze ez mindig is így volt, már az ókorban is.
2022. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
van egy egészséges egyensúly a kettő között, azt kéne megtalálni
2022. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%

4 ?

Az én páromnak ott vannak a történész, állandóan politizáló barátai, akivel nagyon szépen meg tudják vitatni ezeket a dolgokat, ugyanis egy oldalt is képviselnek.


Egyrészt mi ráadásul nem is teljesen egy "oldalon" vagyunk, de pont erről szól a tisztelet, hogy nem nyomjuk le a másik torkán, ha valamiben nem értünk egyet. Ehhez intelligencia kell.


Ahogy ahhoz is, hogy valaki felmérje, hogy ezen a témán kívül is van elég érdekes dolog, esemény, téma, amiről lehet beszélgetni, és bizony vannak, akik nem fognak 0-24 egy témakörön pörögni.

2022. márc. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

fura dolog ez, mert én pl. olyan emberrel nem is lennék egy pár, akinek tetszik a mostani kormányzás.

az, hogy milyen emberrel tudom elképzelni az életem, az a nézetein is múlik.

2022. márc. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

De nem ertem.

Van egy olyan dolog benne, ami a KEZDETEKKOR IS ott volt és zavart, de te leszrtad és összejöttel vele, most meg puffogsz, hogy ilyen.

Minek jottel össze vele, ha már ismerkedéskor tudtad, hogy ilyen ?

Az emberek nem változnak, mások miatt legalábbis.

2022. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
8-as: értelmezd a leírtakat. Ott van, hogy már akkor is láttam, hogy sokszor kommentel ilyen témákban, de köztünk hónapokig nem jött ez fel vagy csak normális szinten. Nyilván ha már az első randikon is csak erről tudott volna beszélni, az más lett volna.
2022. márc. 5. 14:48
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

Értelmeztem.

De most mondtad, az ismerkedés elején sokszor kommentelt ilyen tartalmak alá.

Szóval akkor mégiscsak látszottak a jelek, hiába nem közvetlenül veled.

2022. márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!