Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok hosszú távon toleráln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok hosszú távon tolerálni, hogy a párotok állandóan politizál?

Figyelt kérdés
Nem telik el úgy nap, hogy ne küldene valami politikával kapcsolatos videót vagy ne hozná ezt fel témának, de sokszor úgy is a politikához lyukadunk ki, hogy egy teljesen más kérdésről kezdtünk el beszélni. Egész álló nap ilyen videókat néz a Youtube-on és ráadásul nagyon egyoldalúan is lát sok dolgot. Hiába mondom neki, hogy hagyjuk már ezt a rohadt politikát már megint, tényleg nincs olyan nap, hogy ne hozná fel valamilyen formában, ráadásul Fb-on is folyamatosan ezzel kapcsolatban kommentel meg osztja az észt. Ő mindig azt mondja, mekkora baj, hogy engem nem érdekel az ország jövője, holott ez egyáltalán nem igaz, valamennyire persze én is követem az aktuális politikai eseményeket, de ha időm lenne rá sem lenne eszem ágában sem ezzel foglalkozni 0-24-ben. Hozzáteszem, ez nem csak most, a háború vagy a választások miatt van így, már amikor ismerkedtünk is láttam, hogy gyakran kommentel ilyen témákban, de csak az utóbbi hónapokban jött elő ez ilyen hangsúlyosan. Nekem nagyon lelombozó és kiábrándító, hogy szinte semmi másról nem lehet már beszélni vele.
2022. márc. 5. 13:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen, látszottak, de ha most is csak kommentelgetne, és nekem nem hozná ezt fel ilyen gyakorisággal, akkor sokkal kevésbé zavarna.
2022. márc. 5. 15:14
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem kötik le azok a témák, amivel te foglalkozol kérdező és igazán te sem. Ha ez menet közben alakult így, akkor lehet, hogy egyszerűen elmúlt a varázsod.
2022. márc. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Fontos a politikai tájékozottság. De buta ember, aki megmérgezi vele a családi életet.
2022. márc. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
45%
Én sem értem, hogy tud valaki olyan emberrel lenni, aki szerint ami most megy magyarországon az fasza. Ott más értékrendbeli különbségeknek is lenniük kell, szóval nem hiszem, hogy az állandó magyarázása a legfőbb probléma. És nem az intelligencián múlik, hogy ezt ti kezelni tudjátok,mert pl.azt lehet kezelni, hogy az egyik szerint a női kvótára szükség van, a másik szerint nincs, viszont alapvetően abban egyetértenek, hogy siralom a nők helyzete a politikában (is), és ezen javítani kell. De az szerintem leküzdhetetlen akadály, ha valaki fityesz bérenc, mert ott minden egyes elv különbözik. Az is hihetetlen, hogy ő ennyire képtelen észrevenni magát, te meg ennyire képtelen vagy bekapcsolódni az ő érdeklődési körébe. Lehet csak nem tud veled miről beszélgetni, aztán nyomja a saját szövegét.
2022. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%
Ez egyre hülyébb lesz! Már most olyan mint egy vénember! Barátnőmmel a reggeli hiradó közben beszélünk pár percet vagy napközben ha van olyan aktuális bejelentés. Akkor is csak arra reflektálunk és annyi.
2022. márc. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%
légycsapóval arcon vágod párszor..ha jobbik jobbról ha bal akkor onnan..
2022. márc. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ő ilyen, ahogy az idő megmutatta, nem tud rajta változtatni, mert a politika szerves része az életének. Neked kell döntened, hogy ezzel a csomaggal együtt szeretnél vele lenni, avagy ez annyira elviselhetetlen, hogy keresel tovább.
2022. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Magyarország előre megy és nem hátra.

A miniferit meg eldughatjátok az asztalfiókba.

2022. márc. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!