Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mennyire fair a részéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire fair a részéről?

Figyelt kérdés
Úgy érzem mintha a barátom, csak játszadozna velem. Megbeszéljük, hogy együtt leszünk több időt, aztán csak nem, de ő ezt akkor jelenti be, mikor már nálam van, hogy neki csak dolga van másnap, ezért majd hamar kell hazamennie. Azt mondja viselkedjek jól, és ne hisztizzek, mert nekem ez nem nagyon tetszett. Szerinte én semminek nem tudok örülni, mert legközelebbre kitalált egy csodás programot, és akkor több időt tudunk egymással tölteni. Ne legyek egy hülye, kényes pi...csa, aki mindenen csak vergődik, de amúgy ő ezt nem is komoly hangnemben mondja, hanem mosolyogva. Elhihetném neki, hogy ő nagyon szeret engem, de persze az ilyen hülyeségeken, mint mikor ilyet mond meg megsértődök, meg el is hiszem. Értékelhetném, hogy kigondolt egy jó programot, más még ennyit se tett értem.
2022. márc. 5. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Blablabla... neked miért is jó minden nap itt szenvedtetni bennünket?


Szakítani nem fogsz, akkor meg?

2022. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!