Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondja meg a gyerekn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja meg a gyereknek, hogy ne írjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy ideje kapcsolatban vagyok egy lánnyal, akit nagyon szeretek.

Már többször láttam, hogy írogat neki egy gyerek. Sőt, már a barátnőm is nehezményezte egyszer-kétszer, hogy minek írogat neki, amikor van, hogy nem válaszol neki direkt hetekig.


Tegnap volt egy beszélgetésünk, ahol rákérdeztem, hogy ki ez a gyerek. Azt mondja, hogy egy régi ismerősi körének egy tagja. Látszik, hogy bejön a barátnőm a gyereknek, és ezt ő is látja. Mondtam, hogy írja meg neki, hogy hagyja békén. Nem kell letiltani, sem bunkónak lenni vele, mert egyébként semmi durvát nem írt a barátnőmnek. De engem valahol zavar ez, hogy nem érti meg a gyerek a dolgot. És hogy a barátnőm sem írja le neki, hogy ez zavaró.

Az volt a válasza, hogy nem akarja megbántani. Mondom mi? Hát helyette engem bántasz meg azzal, hogy nem állítod le?

Aztán ment tovább a téma, azt mondta nem volt semmi közöttük. Rákérdeztem: Ha nem lennék, akkor sem jönne be? A válasza az volt, hogy "honnan tudnám?" Ezek kicsit befeszítettek. :D

De aztán aludtunk.


Ma viszont nem bírtam magammal sajnos...

Visszaolvastam a beszélgetésüket a telefonjában. (Tudom gáz dolog, elbasztam, de ez van, zsigeri érzésem volt)

Igazából azt találtam, hogy régen ők bejöttek egymásnak, beszéltek találkát, ami nem jött össze ha jól vettem ki. És meg is írta a csávónak, hogy ő nem úgy gondolta, hogy összejönnek vagy dugnak stb, csak szimpi volt neki.

Ez fasza is lenne, de akkor miért nem pattintja le a csávót? Miért nem írja meg neki, hogy hagyja békén?

Nekem kicsit olyan, hogy a barátnőm zavarja is de jól is esik neki, hogy ennyi idő után is nyomul rá. És mintha kicsit talonban tartaná a srácot. De ezt már lehet a rossz múltam mondatja velem...sajnos sok a rossz tapasztalatom.

Én speciel simán lepattintanék egy csajt, ha úgy nyomulna, ha lenne vakakim.


Ti mit gondoltok? Túlagyalom, vagy jogos? Nyugodtan le lehet cseszni, azt se bánom. :)


Köszönöm előre is.



2022. márc. 5. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik a lány egojának hogy lohol utána, és/vagy azért teljesen ő se fér el a gyerektől. Lehet ezt szépíteni, de ha a kérésed ellenére is eléd helyezi,nem hangzik túl jól. Nekem is van nő barátom akiről tud a párom, de soha ilyesmiről szó se volt,hogy bármelyikünk szemtelenkedjen a másikkal. Ha túl kezdene lépni a barátságon természetesen szólnék neki, hogy ne tegye. Ez alap.
2022. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Valóban, nekem is ez jön le.

Bár nem értem, hogy akkor miért meri így hagyni nekem a facebookját a gépén. Csak ez az érdekes. Ha én titkolnék valamit, akkor nem hagynám így. A kapcsolat eleje óta tudom a kódját a telefonjához, és nem is zavarja. Ő is tudja az enyémet.

Azt mondta, bármikor belenézhetek. És a facebookot is bejelentkezve hagyja a gépén. Szóval nem érdekli, ha esetleg megnézem. Akkor miért van ez? :D

2022. márc. 5. 20:07
 3/11 A kérdező kommentje:

És az is érdekes, hogy soha nem ír a gyereknek. Volt, hogy hónapokig nem beszéltek semmit. Csak a gyerek zargatja, és általában nem is válaszol, csak néha. És már meg is mondta neki, hogy együtt vagyunk.


Szóval ezt nem értem egyedül. :D

2022. márc. 5. 20:10
 4/11 A kérdező kommentje:

Fontos azt is tudni, hogy nagyon jó a kapcsolatunk. Nincs semmire panasz.

Nálam csak ez baszta fel az agyamat.

2022. márc. 5. 20:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Végülis így nem olyan egyértelmű. Lehet hogy annyira jelentéktelen dolognak tartja, hogy nem is érzi át,hogy zavaró lenne, mivel tiszta a lelkiismerete,nincs mit titkolni.
2022. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 Igen, de az, hogy a barátja elmondta, hogy zavarja őt és mégsem pattintja le finoman a srácot, na ez a fura... nem értem. Ennyit igazán megtehetne. De nem teszi meg.
2022. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
A leirásod alapján te is egy gyerek vagy!!! Lehet, hogy a csaj gyüjti az ilyeneket.
2022. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok 😅
2022. márc. 5. 21:00
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért meri simán úgy hagyni a facebookját, mert nincs titkolnivalója. Ő nem ír neki magától, sokszor nem is válaszol és ha mégis, akkor is nagyon semlegesen. Ez egyik se olyan, ami ne férne bele párkapcsolatban. Elhiszem, hogy neked így is zavaró, de a barátnőd tulajdonképpen nem csinált semmi rosszat.

Amúgy 2 opciót tudok elképzelni arra, hogy miért nem rázta már le erélyesebben. Az egyik, hogy bár nem akar tőle semmit, de kicsit azért hízelgő neki, hogy még így is kitart és próbálkozik nála a srác, pedig ő ignorálja és a kapcsolatotokról is tud. A másik, hogy konfliktuskerülő típus és nem akarja kimondani, hogy hagyja már békén, nem akar bunkó lenni és abban bízik, hogy ha ő nem nagyon reagál semmire, akkor majd megunja és nem ír többet úgy, hogy neki nem kell direktben valami olyat mondania, ami a másiknak bántó lehet. Az egyik barátnőm is ilyen típus, nagyon kedves, ami tök jó, de nem igazán mer ilyeneket meglépni és inkább elvisel apróbb kellemetlenségeket, csak a másikat ne bántsa meg. Szóval ez is egy opció.

Te ismered a barátnődet, azt már neked kell tudni, hogy melyik a reálisabb.

2022. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ő is ezt mondta tegnap, hogy nem akarja feleslegesen megbántani.

De nem is kell megbántani...nem azt mondtam, hogy oltsa le a g.cibe. :D

Csak hogy szóljon már neki, hogy ez zavaró.

2022. márc. 5. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!