Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasság előtti kapuzárási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság előtti kapuzárási pánikom van? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt, felépítettük a közös otthonunkat, egyértelmű, hogy együtt öregszünk meg, és tudom hogy idén meg fogja kérni a kezemet. Szeretem őt, de úgy érzem nem éltem ki magam, vágyom más emberekre (pedig tinikoromban elég rendesen kiéltem magam, nem vagyok rá büszke..)

Vágyom egy izmos tetovált kemény férfira, aki a falhoz dönt, vágyom egy leszbikus nőre, akivel kényeztetjük egymást...

Annyi mindent kipróbálnék még.

Párom nem vevő a hármas szexre, sem a nyitott kapcsolatra, beszéltünk már erről.


2022. márc. 8. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Hát az biztos ha igent mondasz neki baromi nehéz lesz legyűrni magadban ezeket az érzéseket, ha nemet akkor meg később lehet megbánod mert elszalasztod esetleg életed párját. Erre általában utólag jön rá az ember. Nehéz helyzet.
2022. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Hány éves vagy? Első kapcsolatod?
2022. márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%

Ha még nem kérte meg a kezed, akkor még előtte kérj szünetet. Éld ki magad. Aztán majd meglátjátok, hogy folytatjátok-e még.

Szerintem egyáltalán nem olyan egyértelmű, hogy együtt öregszetek meg, mert egy részed egyáltalán nem vele tervez. A kalandozós, vágyakozós részed nem akar vele lenni. Csak a kényelmes, biztonságos részed tervez vele.

Vagy ha majd házas leszel vele, esetleg kérj úgynevezett elhajlási engedélyt, az még megoldás lehet a problémára.

2022. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék szünetet meg szakítani sem, vele szeretném leélni az életem, tudom, hogy ő az igazi.

Tényleg van egy ilyen énem, ez néha előtör, aztán hónapokig semmi. Most nem akar múlni. 2 éve jöttem rá, hogy biszexuális vagyok, de nincs lehetőségem nővel tapasztalatot szerezni, mert az is megcsalás. +1 nővel sem szeretne hármas szexet sajnos.

2022. márc. 8. 11:43
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem első kapcsolatom.

Előtte volt sok komolytalan, egyéjszakás, és 1-2 komolyabb is. De mintha ezeket már elfelejtette volna az agyam, és úgy érzem, mintha csak vele szexeltem volna életemben.

2022. márc. 8. 11:45
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Ne házasodj meg, se vele, se mással. Neked előbb még jól po.fára kell esned, hogy lehiggadj, és megbecsüld, amid van. Így ebből csak megcsalás lesz. Ő nem ezt érdemli.
2022. márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sosem csalnám meg. Inkább bánnám örökre, hogy nem éltem ki magam.
2022. márc. 8. 12:04
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Inkább bánnám örökre, hogy nem éltem ki magam.


Kérlek, ne mondj igent, ha valóban megkérne. Értem én, hogy szereted-becsülöd, de két életet tennél tönkre a házassággal. És neked is csak ez az egy van, ahogy a párodnak is.

2022. márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Esetleg megsem o az "igazi"?? (Nem mintha letezne ilyen.) Nyilvan nem az, kulonben nem jott volna fel ez a problema.

En is megtalaltam egy idealis jeloltet arra, hogy egyutt oregedjunk meg, de sokat beszelgetunk arrol, hogy szexualis vagyakat, kalandokat, egyszer-ketszer egy evben mindketten tudnank egymasnal toleralni. Miert vonnam ketsegbe, hogy szeret, csak mert szivesen megerinte ennyi ev utan mas not is?

En is igy vagyok vele neha, megis imadom ot.

2022. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem véletlenül pánikolsz. Tudod a lelked mélyén, hogy ez a házasság hiba. Aki biztos a szerelmében, az nyugodt.
2022. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!