Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok miert csinalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok miert csinalja ezt ez a pasi? Talan "kapuzarasi banik"ja van?

Figyelt kérdés
31 eves, es az utobbi idoben az olyan csajokra rastartol, akik jol neznek ki. Nem hinnem, hogy mindbe szerelmes vagy valami, csak siman beprobalkozik naluk.Ha viszont tenyleg kapuzarasi panik lenne, akkor miert nem nosult meg meg?
2012. júl. 20. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A kapuzárási pánik 50 felett szokott előfordulni,így 30 évesnél nem fordulhat elő.Inkább arról lehet szó hogy már benne van abban a korban mikor komoly kapcsolaton,házasságon kell gondolkodnia.Az hogy csak szép csajokra hajt érthető-kinek kellenek a csúnyák?
2012. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mióta furcsa, hogy egy férfi hajtja a nőket?
2012. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hajtja a noket, csak beprobalkozik naluk, viszont szinte mindenki visszautasitha ahhoz kepest, hogy igencsak jol nez ki
2012. júl. 20. 18:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi köze lenne ennek a kapuzárási pánikhoz?

Nem lehet hogy azért nem nősült meg mert nem talált olyan csajt aki tetszik neki?


Én is 30 vagyok és nem találtam, és muszáj csajozni valahogy, mert akkor sosem lesz semmi ha csak itthon ülök.

2012. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!