Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelen vagyok feloldódni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok feloldódni a párommal, max ha iszok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kínosan feszengve ülök vele pl egy éttermben vagy mc donaldsban, kínosan shoppingolok vele, kínosan érzem magam a családjánál, kínos még az is ha mondjuk csak elvagyunk otthon (nem akarok menni vele ez miatt kb sehova), otthon meg csak beszélgetunk röhögünk de engem zavar a nagy semmi olyankor hogy semmit nem csinálunk csak beszelgetes rohoges szex vagy max egyutt főzünk meg ilyenek de amugy sima semmilyen otthonlét csak az egész. Akkor meg ez miatt kinlodom, leginkább neteznék csak olyankor, amit nem enged.


Elhivott pedig kajálni is, már előre görcsölök ezen, es az vigasztal csak, most is hogy nem kötelez konkrét időponttal tehát addig húzom amíg akarom es ki is bújhatok alóla.


Szokjak rá az alkoholra inkább(azzal minden műkődik), vagy mit csináljak??



2022. márc. 10. 14:28
 1/10 A kérdező kommentje:

A barátom semmit nem tud csak azt hogy pl nem azivesen megyek a családjához igy segit is nekem ebben, egy egy meghívasnál ki is szokott menteni, es kitalál vmi kam indokot hogy dolgozom nem érek rá vagy ilyesmi.


Annyit lát csak a párom hogy pl hétvégén szívesen bulizok vele de amugy nem nyaggatom semmivel hogy éttermezzünk, nyaraljunk vagy bármi. Elfogadja eddig.


Nem tudja a hátterét

2022. márc. 10. 14:31
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele, mi a jó?
2022. márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Plátói szerelmem. És végre valóban velem van, engem imád.


De szerintem még a kapcsolatban is valahogy csak plátói szerelmem. Nem értem az egészet. Szqbalyosan szerelmes vagyok. Ha nem lennék az, nem görcsölnék. Ha csak egy haverom lenne komolyan minden más lenne mert nem érdekelne mint férfi vagy úgy sem mint barátom.


Tényleg haverokkal meg minden férfivel tök jol elvagyok.


A szerelem tesz egy kíngörccsé.

2022. márc. 10. 14:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mióta tart a kapcsolat? Csak hogy még nagyon az eleje és el sem hiszed, hogy a plátói valóra vált és azért szorongsz-e mellette...?
2022. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Abszolút átérzem, mivel ha alkoholt fogyasztok, sokkal-sokkal oldottabbak érzem magam a társaságában. Mondjuk, nálam ez jelenleg is csak plátói jellegű dolog, valószínűleg ő pusztán közösülés céljából jópofizik néha, nem tudom...


Én is belegondoltam már, hogy ha esetleg valóban beteljesülne az egész, ugyanúgy viselkednék-e az illető közelében, ahogyan most?


N

2022. márc. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez borzalmasnak hangzik, nem is szeretsz vele semmit se csinálni, nem értem ezt a kapcsolatot, csak azt szereted benne hogy tetszik és most végre a tiéd, de nem is érzed magad jól vele
2022. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen 6 os talán ilyesmi.

Nem.normális az egész hogy olyanba vagyok de menthetetlenül szerelmes akivel nem érzem magam jol.

De hiányozna, nem tudom elengedni sem, akarom hogy találkozzunk, de nagyon.


Es közben meg semmi nem jo vele.


4 hónapos kapcsolat napi egyuttlétek, napi együttalávások, napkozben millio online kontakttal, minden hétévégén is non stop együtt.


Szoval semmi.olyan hogy heti 1szer találkoznánk vagy ilyesmi. Jóformán együtt élünk.

2022. márc. 10. 15:17
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szociális fóbia egy formája lehet!
2022. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Korábbi kapcsolataid milyenek voltak? Így a leírás alapján te nem igazán tudod mi a szerelem, ugyanis ha valakit szeretsz még a festék száradását is szívesen nézed vele, élvezed a társaságát, nem kínosan érzed magad folyamatosan...
2022. márc. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Korabbi kapcsolataim nem ilyen jelleguek voltak. Vagy nem voltam nagyon szerelmes vagy a másik nem volt az es a családjával pont veletlenul kijöttem vagy ismertem a haverjait es nem kellett kulon beilleszkednem stb
2022. márc. 10. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!