Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek értelme így?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mostani "barátnőm" nagyon furán viselkedik. Két hónapja kavarunk, viszont ő nem akarja kimutatni az érzéseit felém amit érez. És ez nagyon zavar engem... Így nem tudom komolyan venni egyáltalán. Valamilyen szinten látom rajta hogy "szeret", de úgy amúgy mégsem érzem azt. Próbálna engem átverni? Inkább engedjem el?

2022. márc. 14. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szépen leültök és megbeszélitek.

Megkérded, hogy miért fél kimutatni az érzéseit, és ha azt mondja, hogy ilyen személyiség/lassan oldódik fel, akkor döntessz, hogy ki tudod-e várni amíg megnyíl.

2022. márc. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit kellene kimutatnia, hiszen csak kavartok? Elhívtad egyáltalán randizni? Beszélgettetek arról, hogy mi van köztetek, mondtad, hogy járni akarsz vele?
2022. márc. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, h még nincs mit kimutatni
2022. márc. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel kavartok az nem egyenlö azzal hogy jàrtok is .Why pàrkapcsolat nem itt kezdödik komolyabb beszèlgetèsek stb .Csak van aki hamarabb meg tud nyilni vkinek meg idö kell. De sztem is inkàbb öt kèrdezd meg mert lehet hogy nem is èrez mèg semmit sem csak kènyelmes igy neki .
2022. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mivel*
2022. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ezt tényleg vele kellene megbeszélned. Vannak emberek akik sokkal nehezebben tudják kimutatni az érzéseiket vagy megnyílni. Lehet, hogy neki még kell egy kis idő. De ha tényleg csak "kavartok" akkor nem is várhatod el tőle , hogy szerelmi dolgokkal halmozzon és érzelmeskedjen neked .
2022. márc. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!