Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg a férjemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a férjemmel hogy foglalkozzon néha velünk is?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, ebből 2 éve házasok. Született egy kislányunk, most féléves. Én itthon vagyok vele.


A kislányunk szereti az apját... de alig látja.... dolgozik, hétfőtől - péntekig.. mire este hazaér, eszik,fürdik már ott van hogy este 8 és elaludt a gyerek.

Éjjel én kelek fel hozzá. Tényleg úgy várom haza hogy itthon ne kelljen mihez hozzányúlnia. Tudjon velünk lenni de akkor megint kitalál valami "halaszthatatlan sz*rt"... amit okvetlenül megkell csinálni. Ez megy szombat... vasárnap... és minden egyes ünnepen...

És ha tényleg van valami dolgunk pl ültetni kellene de előtte szükséges volna földet rotálni akkor sem annak áll neki ami idő igényes,tényleg fontos lenne megcsinálni hanem a vackainak amivel persze nem végez.. és majd este 4-kor áll neki rotálni és nyaranta is ez miatt vagyunk kint este 8-ig 9-ig.. hogy belegyen fejezve mert nem lehet azt hogy akkor megcsináljuk azt amit másnapra nem lehet hagyni aztán a maradék kitalált dolgait abbahagyja emberi időbe...és magyarázom neki hogy van egy lánya.. úgy nől fel hogy nem látja.. nem tudom mivel vegyem rá hogy legalább ünnepnapokkor egy 3-kor hagyja abba és csak legyünk együtt.. nem érdekli.


2022. márc. 15. 10:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%

Veled foglalkozik, mint nővel, vagy elhanyagol?

Én első körben megpróbálnék nagyon nő lenni, csinosan öltözni, adni magamra. Második körben egyáltalán nem kímélném minden alól. Az is ugyanúgy munka, hogy a gyermeket neveled. Neked is szükséged van privát időre. Szépen fognám a bébit és a kezébe adnám, majd elmennék 1-2 órára valami számomra fontos dolgot csinálni. Az a baj, hogy teljesen cselédet csináltál magadból, a cselédjét pedig senki sem tiszteli. Legyenek elvárásaid felé, ne az ő kiszolgálásából teljen az életed!

2022. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan párt ahol munkamániás a pasi.

A gyereknek viszont stabilan beosztották hogy az apa mit hogy vállaljon


Es a gyerek egészséges es nem sérult lelkű.


En errol irtam hogy fix idopontokat ki kellene logisztikazni ami az apának belefér a sok sz.rja mellé. Hogy a gyereknek kiszamithato legyen az apja! Foleg kisgyerekkorban fontos a kiszamithatoság.

Ha az heti 1 nap akkor annyi csak.


Ez mellett jo lenne ha legalabb ő furdetné naponta. De ha ennyire se képes a drága apa, majd megtudja kesobb.



Olvastam valahol ahol egy apát az döbbentett rá mit hagyott ki, amikor pl esti puszit se adott a gyerekének elalvas elott mert mindig vagy a telefonban volt vagy ezt azt intezett.

Es eljott a nap mikor volt egy olyan hogy a gyerek kérte az esti puszit de addig telozott hogy a gyerek már elaludt.


Van hasonlo video is ahol meg felno a gyerek es az apa öregen már le van sz.rva ugy ahogy ő sz.rta le gyerekként a gyerekét.


Sajnos sok férfi nem nő fel apának nem tudja mit jelent, nem tudja egy gyereknek mit okoz, hanem kulon nevelni meg tanitani kell a ferfiakat az apaságra :(

Mert talán az ő apjuk is egy nulla volt.

2022. márc. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

A gyerekek rendkivul alkalmazkodok.

Ha tudják hogy heti egyszer van apa képesek ahhoz igazodni.


Tilos áldozatszerepet nevelni belé hogy brühühű apa nincs hetkoznap!

Ezzel egy életre el lehet kapálni egy gyereket ha áldozatszerepu lesz.

2022. márc. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
Persze még a semmirekellő apja hibáit is az anyja próbálja meg megjavítani. Közösen kellene nevelni a gyereket, nem az anyjának kéne úgy nevelni, hogy az apja által okozott szarokat is foltozgassa. Inkább válj el
2022. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
7%

14.


A kérdező a saját érdekeit szem előtt tartva ezt nem fogja megtenni. A tartásdíj + segély kombó elég gyenge, főleg ha idióta munkamániás bérhez szoktak, ami általában elég magas, mert az illető egy tipikus csicskás a munkahelyen aki dupla műszakot, túlórákat vállal. A hülye.

2022. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
27%

14 de errol nem a gyerek tehet. Nem őt kell büntetni nem rá kell terhelni hogy szemet apád van.


A gyerek nem birja el ennek a súlyát. Sír. Szemelyisegfejlodésben károkat okoz.


Gyereket boldogsagra kell nevelni. Megtanulják azt is hogy a madarat se fogunk meg es alig látni a madaretetoben is. Megse sír.

2022. márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjemnek is kellett idő mire tudott kapcsolódni a gyerekünkkel, most két éves korára úgy látom, hogy jól alakul a kapcsolatuk. Mondjuk ő nem volt ignoráns soha, csak nem tudott vele mit kezdeni. Ettől persze nem fair, hogy nem veszi ki a részét egyenlően. Szeretni a gyereket más téma mint ellátni, mert az kötelesség, nem választható opció.
2022. márc. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Akiben ez nincs meg önként, azt kényszerrel sem veszed rá arra, hogy figyelmes legyen, a családdal minőségi időt töltsön.

Fogd a gyereket meg a barátnődet és menj el 2-3 napra kikapcsolódni.

Gondold végig, mire számíthatsz egy ilyen pasitól.

2022. márc. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy neki nemhogy a gyerekére nincs igénye, de kompletten nem alkalmas családi életre. Konkrétan menekül tőletek, a gyerekétől, a családi programtól, az együtt töltött időtől és a közös feladatoktól is.

Nem hiszem, hogy ezen Te változtatni tudnál.

2022. márc. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!