Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg a férjemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a férjemmel hogy foglalkozzon néha velünk is?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, ebből 2 éve házasok. Született egy kislányunk, most féléves. Én itthon vagyok vele.


A kislányunk szereti az apját... de alig látja.... dolgozik, hétfőtől - péntekig.. mire este hazaér, eszik,fürdik már ott van hogy este 8 és elaludt a gyerek.

Éjjel én kelek fel hozzá. Tényleg úgy várom haza hogy itthon ne kelljen mihez hozzányúlnia. Tudjon velünk lenni de akkor megint kitalál valami "halaszthatatlan sz*rt"... amit okvetlenül megkell csinálni. Ez megy szombat... vasárnap... és minden egyes ünnepen...

És ha tényleg van valami dolgunk pl ültetni kellene de előtte szükséges volna földet rotálni akkor sem annak áll neki ami idő igényes,tényleg fontos lenne megcsinálni hanem a vackainak amivel persze nem végez.. és majd este 4-kor áll neki rotálni és nyaranta is ez miatt vagyunk kint este 8-ig 9-ig.. hogy belegyen fejezve mert nem lehet azt hogy akkor megcsináljuk azt amit másnapra nem lehet hagyni aztán a maradék kitalált dolgait abbahagyja emberi időbe...és magyarázom neki hogy van egy lánya.. úgy nől fel hogy nem látja.. nem tudom mivel vegyem rá hogy legalább ünnepnapokkor egy 3-kor hagyja abba és csak legyünk együtt.. nem érdekli.


2022. márc. 15. 10:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%

Mond meg neki, hogy ne dolgozzon annyit, nem kell nektek az a szintű jómód, megéltek olcsóbban is. Ha neked ez elfogadható kompromisszum, mert a kettő együtt nem fog menni, hogy ne is dolgozzon sokat és még sok pénz is legyen.


A szabadnapokon, meg csinálja mindenki csak a hobbiját, elég brutális házasságnak tűnik, ahol 5-6 munkanap után a másik fél kizavar kapálni.

2022. márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem zavarom ki kapálni. Terhesség előtt én is dolgoztam, vele együtt csináltam. Most is szülés után a kerti dolgok rám maradnak kivéve a rotálás, DE pl ha nincs dolgunk inkább kimegy bütykölni a műhelybe mint bejöjjön. Ez nem megélhetés kérdése. Eladni úgy sem tudjuk. Illetve hobbinak sem kellene szerintem a család rovására mennie. Más is pihen annyit a családjával hogy legalább ünnepkor leül az asztalhoz nyugodtan ebédelni nem pedig hoptában. És már sapka fel és megy is.
2022. márc. 15. 10:38
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Ebben az a rossz, hogy ha neki nincs igénye a gyerekére, akkor te a földhöz is verheted magad, ez nem változik.


Mondjuk az is igaz, hogy sok férfi nem tud mit kezdeni egy csecsemővel, ezt többektől is hallottam. De én nem várnék hogy változik-e.


Leülteted, megkérdezed érdekli-e a gyereke. Beszélgettek. Nem letámadod. Elmondod mit látsz, mit szeretnél.


Majd meglatjatok van-e valtozás.

De ha benne nincs meg az igény akkor úgy nehéz lesz

2022. márc. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
17%

En a gyerekre figyelnék hogy ne alakuljon ki benne hiányérzés vagy áldozatszerep mert egy eleten át fogja vinni.

Arra tanitanám apa elvan dolgozik mi számítunk csak, igy a teljes.



Mert ha hiányerzes szeretethiány nevelsz belé azzal mindig szívni fog a párkapcsolataiban is egy életen átm mert ez a hiányérzés ez bekövesedik a szemelyiségbe.


Amugy rendszert probálnék vinni az egeszbe pl heti 1 nap legyen apás nap de az stabilan. Igy a gyerekben nem lesz az hogy vagy van apa vagy nincs. Hanem mindig tudja majd a heti 1 napot. Nagyon fontos a kiszamithatoság.

2022. márc. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
Egy pillanatot sem lehet szomoru meg hiányerzessel teli az apja mihat mert az ha beépul a szemelyisegfejlodesebe egy áldozatszerepu ember lesz.
2022. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
*miatt
2022. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

4.


Így már elválni is egyszerűbb volna, mert akkor X hétvégék meg a fél szünet - elvileg - faternál lesz, kivéve ha az nem kér belőle és elsunnyogja valahogy, de az meg egyértelmű üzenet.

2022. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem fiút akart inkább?
2022. márc. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
#4: leírtad szépen azt, hogy váljanak el
2022. márc. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek ilyet csak enni aludni jár be a házba,munkahelyen van ha ott végzet akkor sötétedésig kint. Családjával nem megy sehova hiába hívja a felesége. Így már nélküle vannak programok. Nem tudom milyen élet ez,de nem jó lehet vagy milyen házasság kapcsolat.
2022. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!