Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik külön kasszán vannak ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik külön kasszán vannak ezt elviselik ?

Figyelt kérdés
Párommal külön kasszán vagyunk. Fele rezsit és fele kajara valót adja oda. Mivel vállalkozó rengeteget dolgozik beleértve a hétvégéket is. Ez miatt ritkán járunk el valamerre. Többségében otthon ülök hetvegen is egyedül. Főzök, mosok, takarítok és várom haza meleg kajával. Nem is lenne ezzel baj, ha kettőnkre keresne mint más családokba. De nálunk ő magára keres és van előző házasságából felnott gyereke gondolom azt szponzorálja...Sokszor belegondoltam h így nekem mi a jó ebbe ...a sok egyedül töltött hétvége,vinni a háztartást es varni mikor lesz este és jöjjön haza...
2022. márc. 17. 13:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem jó valami, miért nem lépsz ki?
2022. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 Ladislaus433 válasza:
83%

kezd ugy nez ki nalam a torteneted, hogy te csak egy cseled vagy...

legalabb kifizet hogy fozol/mosol ra?

2022. márc. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
41%

“Ez miatt”???

“Családokba”?

Van itt más baj is

2022. márc. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
51%
Mi itt a gond amúgy? Kevés pénzt ad haza?
2022. márc. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
70%

Mi köze a pénznek ahhoz, hogy te egyedül vagy otthon, mert sokáig dolgozik?

Talán akkor beszélned kellene vele, hogy szeretnéd, ha nem dolgozna ennyit. De mivel vállalkozó, úgyis fog, te meg vagy tűrsz, vagy elhagyod. Nincs más.


Másrészt ő meg a párod, nem a férjed, hogy a tied legyen az ő vállalkozásából a rengeteg pénz, mert gondolom nem havi 150 a bevétele. Nyaralást ilyesmit is fele-fele arányban fizetitek, vagy ő többet tesz bele? Mert nálunk pl mikor még friss kapcsolatban külön kasszán voltunk és ő sokkal többet keresett (havi 600 én meg 170), akkor kb az egészet ő fizette és nem problémázott rajta.

Itt nem gond az, ha külön van az ő vállalkozói pénze, hanem az alapvető kommunikáció hiánya és a tisztesség hiánya, hogy tőled mindent ugyanolyan arányban kér, ha így van.

2022. márc. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
68%

Ha neked ez igy nem jo, akkor lepj ki belole. Inkabb mondd azt a parodnak hogy tobb idot kellene egyutt toltenetek. Vagy nem ertem hogy te miert akarod hogy kettotokre keresse a penzt. Rad koltse vagy tartson el? A kozos kassza az olyan hogy egy penztarcabol gazdalkodtok, te is, meg o is belerakjatok a fizut es abbol van minden kifizetve.

Ha kulon kasszan vagytok, akkor o csak magara fog keresni, rad mar nem. Kulon kassza azt jelenti hogy amit o megkeres az az o penze es azt csinal vele amit akar, odaadja kajara meg rezsire az o reszet es ennyi. Ha kettotokre keres akkor mar nem kulon kassza van...

2022. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
100%
Ha a költségeket fele-fele arányban fizetitek, akkor a háztartást miért nem fele-fele arányban csináljátok? Nyilván nem értjük, mi a jó neked ebben, de ő hülye lenne változtatni, amíg nem szólsz neki.
2022. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
87%
Akik értetlenkednek: a kérdezőt az zavarja a legjobban, hogy az összes házimunkát ő végzi, közben a párja a plusz pénzét mind magára költi, megjegyzem engem is zavarna.
2022. márc. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
94%
Viszed a hatadon az o karrierjet es kiszolgalod. Te miert nem jarsz el hetvegi suliba, foiskolaba, vagy dolgozol valamit hetvegen? A pasira ne szamitsd mert most se tart el. Fozne takaritana a halal egy faszira akivel meg felezgetni is kell. Megennek egy zacskoslevest 100 ftert kijonnek olcsobban minthogy a belet tomjem szalamival, kimosnam a sajat ruham, az ovet nem, mert gyujtse kulon es mossa ki.eszmeletlen hogy elvalt ferfiaknak is sikerul cseledet kifogni. Nem csoda hogy az ontudatos no nem kell ferfinak, mindig akad aki alaiger es kiszolgalja.
2022. márc. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve én is így voltam. Külön kasszán voltunk. Bérleti díj, rezsi, kaja minden felesben ment. 4 év alatt 3 alkalommal voltunk együtt nyaralni, de az is felesbe ment. Az exem szintén vállalkozóként 3-szor többet keresett mint én. Egyik nap közölte, hogy megunta Görögországot, Bulgáriát, ő Japánba, USÁ-ba akar menni nyaralni. Én azt nem tudtam megengedni magamnak, így ő elment egyedül, én meg otthon maradtam. ( azt hittem van valakije, de nem volt, sosem csalt meg) Amikor dolgoztunk, akkor ő is sokat dolgozott hétvégén, én meg mint te, otthon, főztem, mostam, vasaltam. Nálam akkor borult ki a bili amikor úgy döntöttem, hogy ha ő is dolgozik hétvégén, akkor én is vállalok túlórát hétvégén, nem fogok otthon rá várni, és pénzem is több lesz. Kiakadt, hogy mi az, hogy hátvágán dolgozom, ki volt főzni, és ki fogja kivasalni az ingjeit? Közöltem, hogy neki is ugyanannyi időbe telik megfőznie, kivasalnia mint nekem. De leordította a fejem, hogy az az én dolgom lenne. Nos ekkor közöltem, hogy vége, ennyi volt. Nem vagyok cselédlány, ha annak tekint, akkor fizesse meg a munkámat. Szóval én elhagytam. A mostani párommal közös kasszán vagyunk, és sokkal jobb így.
2022. márc. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!