Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet szeretni és hiányozhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szeretni és hiányozhat egy olyan ember aki elmondhatatlanul rossz dolgot tett?

Figyelt kérdés
Nem lényeg hogy mit. De büntetendő dolgot.
2022. márc. 17. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Mit csinált?

Talán este zárás után nyitni ment?

Vagy ásni ment az erdőszélen,csak nem talajmegóvás céljából?

Mert azért nem mindegy, akárhogy is nézzük.

2022. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Igen, de nem feltétlenül egészséges.
2022. márc. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Miért ne lehetne? Nem tehetsz arról, hogy kit szeretsz.
2022. márc. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Persze hogy lehet
2022. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Nekem valahogy mindig kiábrándító volt ha a volt nőim csináltak valamit...
2022. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem veled csinált rossz dolgot?
2022. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól még szerethetem a páromat, hogy pl megütött. Többször mondjuk nem fog, mert a közelébe nem megyek többé, de attól még a szeretetemnek kell idő, hogy elmúljon.
2022. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon attól függ, hogy mit tett, de én simán kiábrándulok valakiből, ha nagy csalódást okoz.
2022. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

NEM! SOHA TÖBBÉ!


Legyen már végre önbecsülésed LEGALÁBB EGY KEVÉS!!!


Én most tartok egy második olyan esetnél, ami valami nagyon gonosz és elvetemült megjegyzést kaptam egy férfitól.


Elhatároztam, hogy MAJDNEM minden kapcsolatot megszakítok vele. (Elég a nagyon durva szóbeli bántás, akkor már vége!) És nem először volt velem goromba - sokadszor már.


Most már - az első esettel ellentétben - SOKKAL NAGYOBB önbecsülésem van és nem vagyok hajlandó egészségtelen megalkuvások sorozatára...

2022. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
berakta álmodban?
2022. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!