Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor a párod előhoz egy 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajka76 kérdése:

Amikor a párod előhoz egy 2 és fél évvel ezelőtti, hajnali bejövő hívást egy szerinte barna hajú lány által, mert kijelezte a telefon, de én nem emlékszem, meg sem csaltam soha, azzal mi a bánatot kezdjek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 19. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Mifelénk a hülyére rá szokták hagyni a hülyeségét.
2022. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Semmit, mondd meg, hogy nem tudod miről beszél, és baromira nem aktuális.
2022. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Honnan gondolta, hogy barna hajú, volt kép is a bejövő híváshoz?


Pl. hogy tisztázod, és megkérdezed, hogy honnan veszi, azt amiről még te sem tudsz?

2022. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is abszurd módon fel tudok hozni régi dolgokat, de párod szerintem még rajtam is túltesz :D
2022. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez mémekben szokott előfordulni, mint poén.
2022. márc. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, hogy

1. Nem csaltad meg

2. Nem tudod miről beszél, de ha megtalálja a csajt, akkor szívesen beazonosítod, vagy beszélhet vele, vagy együtt beülhettek kávézni

3. Kérdezd meg, hogy mennyit rágódott rajta, öleld meg, nyugtasd meg és javasold neki, hogy legközelebb rögtön szóljon, ha megcsalásra gyanakszik ne rágódjon rajta évekig

2022. márc. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4. A bánatér vannak női ismerőseid a telefonodban ha féltékeny nőd van...
2022. márc. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!