Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve vagyunk együtt. Eleinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyunk együtt. Eleinte egy álomnak hittem őt is, a kapcsolatot is. De mára már minden olyan problémát látok benne, amiket régen felsorolt, hogy az exe azok miatt hagyta el őt 3 évvel ezelőtt. Most én is hagyjam el ugyanezek miatt?

Figyelt kérdés
2022. márc. 20. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mik a problemak?
2022. márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne tudni mi a probléma.

Nem mindegy, hogy az a bajod, hogy nem hajtsa le a wc ülőkét, vagy az, hogy a hobbija minden éjfélkor megidézni egy démont.

2022. márc. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne ha kifejtenéd a kérdésedet, mert amit itt leírtál az alapján nem lehet érdemben segíteni.


"Most én is hagyjam el ugyanezek miatt?"


Erre mit lehet írni? Ha ennyi infó alapján azt mondjuk, hogy hagyd el, akkor elhagyod?

2022. márc. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mik a problémák? Megoldást találni rá?
2022. márc. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Együtt éltek?

Leülni megbeszélni már próbáltad Vele a problémáidat?

2022. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Együtt élünk, igen. Próbáltam vele megbeszélni, és tudja ő is pontosan a problémákat, csak attól még nem történik változás.

A problémák olyasmik, mint hogy könnyen felidegesedik, és ha ideges, akkor gyakran kiabál, meg még az is szokása ilyenkor, hogy eldobja, ami a kezében van, vagyis falhoz vág tárgyakat. Rám nem emelt kezet soha, exére se, szóval ilyenre ne gondoljatok. De a dühöngése épp elég.

Ez volt az egyik nagy problémacsomag, a másik pedig az, hogy unalmasan él. Nem csinál semmit. Úgy képzeljétek el, hogy a saját szülei, tőlem teljesne függetlenül, leültették, és elbeszélgettek a fejével, mondván úgy él, mint egy nyugdíjas. Elvileg a húszas évei közepén kezdett el egy ilyen életritmust felvenni, én akkor még nem ismertem. Most 31 éves.

2022. márc. 20. 18:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi fogott meg benne?
2022. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem azert kiegyensulyozatlan mert meg a szulei is ravetitik az igenyeiket, szerintuk hogy kene elnie. Amugy aki ilyen kisnyugdijasan el foleg fiatal kora ota, az vedekezeskeppen huzodott vissza. Hagyd ott, majd lesz aki elfogadja es akkor talan nem duhong. De lehet egy pszichologus is segithete feltarni ki vagy mi okozza ezt nala.
2022. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet vele vitatkozni, konfliktust kezelni, mert földhöz csapkod tárgyakat.

Elül magának, unalmas, semmit nem csinál

Tényleg főnyeremény a hapsi.

2022. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!