Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok ilyet írna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok ilyet írna a volt osztálytársának, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A párommal (F/21) már jó ideje fasírtban vagyunk. Mindig a folytonos “összeveszünk-kibékülünk” köröket írjuk.

Mesélte, hogy volt osztálytársa (L/21)

szakított a párjával, mert sok volt a féltékenység (ami nálunk is), a stressz (ami szintén nálunk is)…

Azóta nagyon távolságtartó, és konkrétan ha vitatkozunk mindig úgy hozza ki, hogy én legyek a szar…

Na mindegy…

Olyat írt a napokban annak a lánynak (régebb óta barátok, kb 5-6 éve, mi pedig pont ma 1 éve és 3 hónapja vagyunk együtt), hogy “szeretném ha erős barátság lenne köztünk”

Szerintetek?

Mondott pár mondatot de annyira hosszú lenne ezt mind leírni.. :(

20/L



2022. márc. 21. 00:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Egyértelmű a célja. Szorosabb kapcsolatot akar az eddigi barátságból.


Van értelme a szüntelen feszültségnek? Én kilépnék.

2022. márc. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi zajlik párom fejébe de biztos kezd érezni valamit a másik lány iránt, mégha nem is meri bevallani…
2022. márc. 21. 01:00
 3/13 A kérdező kommentje:

Olyan fura az élet….

Akinél tényleg féltékeny voltam, ő sosem csalt meg meg nem volt más lány a képbe…

Akinél meg nem vagyok féltékeny hanem bízok benne ki tudja mit csinál…

Elnézést, ha hülyeségeket írok, de kezdek kicsit bedilizni…

2022. márc. 21. 01:03
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Végül is a ti kapcsolatotok attól függetlenül halálra van ítélve, hogy a párod mit akar ettől a lánytól.

Szerintem tisztázzátok, hogy köztetek nem működik a kapcsolat, ezt be kell fejeznetek. Utána pedig már csak párodra és arra a lányra tartozik, hogy összejönnek-e.

2022. márc. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Juj, ne haragudj, nem félig akartalak pontozni, hanem teljesen.😅

Igen, csak a baj ott kezdődik, hogy ő nem akarja se megbeszélni, de szakítani sem…

Viszont ha tudja, hogy nem megy, akkor miért nem változtat? Vagy mondja azt “figyelj, nem megy, hagyjuk” kész..de ez sem mondja hanem inkább szenved. De amikor én mondanám, hogy elég akkor is azzal jön, hogy “mert én így, mert én úgy”

2022. márc. 21. 01:19
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mondd ki te, hogy szakítasz és ragaszkodj hozzá, hogy rendezzetek el mindent (külön költözni, szétpakolni egyikőtök és másikótok holmiját, elosztozni a közös dolgokon). Ha nem akar részt venni a rendezésben, akkor tegyél el mindent, amit el akarsz. :-)))

Egyébként ha csak időnként is, de van szex köztetek, akkor simán előfordulhat, hogy csupán a szex miatt akart tartani téged. Csúnyán hangzik, de sok férfi így viselkedne.

2022. márc. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Vagy rendezzétek a kapcsolatokat, vagy ez tényleg kalap, kabát, ha nem most, de rövid időn belül biztosan. Nem az üzenet miatt, hanem mert erre a bizalmatlanságra és feszültségre nem lehet építeni
2022. márc. 21. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem is ő szakít, amíg a másikkal nem lesz fix a dolog. El szórakozik veled is, amíg ez bekövetkezik. Muszáj ezt megvárnod?
2022. márc. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az őszinteségért, de lelkileg láthatóan egyikőtök sem érett még egy komoly párkapcsolatra. Régebben olvastam egy könyvet, mely szerint a kamaszkor manapság átlag 23 éves korig tart. Azzal, amit eddig írtál magatokról, ezt az állítást tökéletesen megerősítetted. Teljesen úgy viselkedtek egymással, mint ha 15 évesek lennétek, s most kóstolgatnátok bele az első szerelembe, kiforratlan személyiséggel. Ebből fakad a te féltékenységed és az ő bizonytalansága is. Majd ha kialakul mindkettőtökben, hogy kik vagytok és milyen világos identitásotok, értékrendetek van, akkor lehet komoly párkapcsolatotok. Addig, amíg ez be nem következik, akár egymással, akár bárki mással kavartok, ugyanaz marad a nóta, mint most.
2022. márc. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

#6al kell egyetértsek. Ha nem működik köztetek, nem kell kivàrni, míg a pàrod màsfelé fordul.


De, ami miatt nem sajnàlom a helyzeted: a húzd meg, ereszd meg-hez két ember kell és te is vígan benne voltàl a jàtékban, ahelyet, hogy felelősségteljes felnőttként kilépj belőle.

2022. márc. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!