Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm anya otthonban van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm anya otthonban van, csak én tudok neki segíteni? mi van ha már nem szeretem.

Figyelt kérdés

PPF ez nehéz.

szóval megismertem a barátnőmet aki elöször keményen fogalmazva nem foglalkozott annyira a gyermekével aki most 3 éves. össze jöttünk, aztán egyszer mondta nekem hogy az a helyzet hogy fél hogy elveszíti a gyermekét ha így folytatja, (akkor éppen csak mi ketten lógtunk együtt, és az anyukája vigyázott a gyerekre) és van egy lehetősége hogy elmegy anya otthonba ahol össze tudja magát szedni. Mivel láttam hogy mi történik nagyjából körülötte egyből mondtam hogy igen, válald el hogy felvesznek egy ilyen helyre. Szóval elválalta, Anya otthonba került. néha küzködik pánik rohamokkal, mielött oda került, pont láttam egyet, életemben nem láttam még azelött pánik rohamot. Szörnyü volt. így hát ahogy bekerült egyből próbáltam neki segíteni, szereztem neki ott munkát ahol én dolgozok hogy legalább akkor láthassam és segíthessek neki. Viszont én fiatal vagyok, 22 éves vagyok, én a szüleimmel lakok még, elképzelni nem tudom hogy nekem gyermekem legyen, össze vissza bulizok, elköltöm a pénzemet nem tudok rá vigyázni, és otthon se szoktam lenni mert én nekem a barátok nagyon sokat jelentenek. persze mindenki mondja hogy ez sokat segítene ha össze költöznék vele mert akkor felnőnék egy kicsit. DE ÉN NEM AKAROK. szóval folyamatosan azon gondolkozom, hogy tényleg csak én tudok neki segíteni? Még csak 4 hónapja vagyunk együtt, ahoz hogy én valakivel össze költözzek azért eltöltenék már legalább egy évet. Próbáltam rövidre fogni magamat miközben ezt írtam.



2022. márc. 21. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Figyu, ez sokkal nagyobb teher annál, amit 22 évesen a nyakadba kéne venni.

Már így is többet tettél, mint amit a legtöbben tettek volna. Nem neked kell megoldanod az ő zűrös életét. Sajnálom.

2022. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ő élete, az ő problémája!

Nem írtad hány éves, de nyilván családi, érzelmi, és mentális problémái is vannak, a leírtak alapján erre nem vagy felkészülve, és 22 évesen nem is kell. Aranyos vagy, hogy segíteni próbálsz, de rajtad senki sem fog segíteni, ha magaddal ránt!

2022. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt magadra vállalnod, főleg ha nem is akarod. Ez nem a te felelősséged, már így is segítettél neki, amiben tudtál. Ha úgy érzed, hogy már nem szereted és nem akarod folytatni, kiléphetsz belőle. Nem vagy köteles vele maradni és főleg nem összeköltözni csak mert ő rossz helyzetben van. Az meg főleg nem jó indok rá, hogy majd ettől felnőnél, nem is értem miért javasolnak ilyet az ismerőseid. Igen, majd fel kell nőnöd, de nem így. Ennek garantáltan nem lenne jó vége.
2022. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 1Léna ***** válasza:
38%

Válaszolj magadnak!

Mi az amit nem akarsz? Felnőni? Felelőséget vállalni?

Ha ez 22 évesen még nem célod, akkor az eddigi szokásaid rabjává válva így is maradhatsz.

Női szemmel egy férfi ne a szexuális teljesítményétől érezze magát férfinak, hanem attól, hogy mellette egy nő nőnek érezheti magát. Biztonságot, és fészket alakít ki a leendő gyermekei anyjával.

Ha tiszteled ezt az anyukát, szereted, szeretnéd őt és a gyermekét boldognak látni, ha érzéseid, szándékaid viszonzásra leltek akkor lehet, hogy éppen neked kell segítened.

2022. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es Te miről beszélsz?

22 évesen az a dolga, hogy éljen és a saját életében vállaljon felelősséget.

Attól nem lesz felnőtt, érettebb, ha egy 4 hónapja ismert lány elcseszett életét a nyakába veszi, akit nem is szeret, csak sajnál!

2022. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!