Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok valami okosat írni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok valami okosat írni?

Figyelt kérdés

Életvezetési tanácsot oltást stb. Hosszú lesz, aki nem szeret olvasni lője ki.

30/F vagyok (házas) , 2 gyerekem van, fiatalon ismertem meg a feleségem kB 15 éve, többször szétmentünk összejöttünk stb. Pár éve már nem akart velem eljönni kirándulni, nyaralni stb, 2 éve született meg a kisebbik gyermekünk, azóta külön szobában is aludtunk, szex sem volt, ő meg tiszta bunkó velem, bármilyen beszélgetésből veszekedés lett akkor kiabál meg trágár velem, a gyerekek előtt is.

A lakás ahol laktunk a sajátom, feleségem egy ideje mondja, hogy válni akar, és egyre inkább kritizált igazából csak negatívan beszélt rólam mindig mindenkinek. Most csináltam egy felújítást, 2 klíma új nyílászárók, fürdőszoba wc konyha burkolat stb, ahogy kész lett eljöttem otthonról, albiba. A ház amit bérlek 10 percre van, csak párként lehetett pályázni, egy barátnőmmel pályáztam, őt írtam be páromnak úgy, hogy előtte nem is szóltam neki, ezen ő nem problémázott, több körös volt, megnyertük. Őt is azóta ismerem kB mint a feleségem, persze féltékeny is rá a feleségem. Mióta romlott a viszony a feleségemmel ő egyre többet lógott velem, valahogy úgy alakult, nálam van a fél háztartása, kulcsa van a házhoz, jön amikor kedve van. Én amikor ráérek próbálok minél többet a gyerekeimmel lenni, de igazából a melóba menekülök, múlt héten pl 78 órám volt. Azt mondja a feleségem, hogy jöjjek ritkábban hozzájuk két hetente stb. De azt nem bírnám, így is nagyon hiányoznak a gyerekeim, és nem úgy megy szerintem, hogy ők laknak a lakásomban, állom a rezsijüket, kapnak pénzt is tőlem én meg albiban vagyok és ne talalkozhassak a gyerekkel, ne vihessem el őket semerre... A lány az utóbbi időben velem is lakott kicsit, igazából élveztem, hogy figyelmes, és nagyon kedves velem illetve mindenről lehet vele dumálni stb, nem ezt kaptam otthon, de nem mertem tovabb lépni, nincs semmi önbizalmam új párkapcsolathoz, a nővére állított le minket, hogy milyen már, hogy együtt lakunk de nem párként én meg házas vagyok két gyerekkel... Igaza van... Ezt megbeszéltük a lánnyal is, hogy barátok maradunk nem több, egyikünk sem ezt akarta... Megint a melóba menekültem... Úgy is jött közbe a házhoz, hogy itt sem voltam... Illetve talákozunk is csak inkább távolságtartó vagyok vele mostanában, de tegnap pl elmentünk kirándulni 150 kmre... Visszafelé meg mondja a kocsiban, hogy hozzám költözne... Én ezt nagyon rossz ötletnek tartom... Ő is... Megint ugyanez lenne, ittvan nekem a váló félben lévő szar házasságom, több gyereket nem szeretnék, neki olyan csávó kéne akinek nincs gyereke, nincs ilyen kötöttsége, neki egy szenvedés lenne velem ilyen szempontból, ebben teljesen egyetértek a nővérével, ezek a dolgok is bennem vannak többek között ezért sem merek lépni vele kapcsolatban... Na meg házas vagyok sosem csaltam meg a feleségem, gyakorlatilag 2 éve nem is voltam nővel, azóta csók semmi sem volt. Válás még nincs beadva, nincs most melója a feleségemnek, saját lakása sem, irreális tervei vannak, hogy home office meló aztán majd két gyerekkel albi... Vagy lemenne a hugához vidékre, átiratná ottani suliba a nagyobbik gyereket... Inkább ezért intéztem ezt a házat, ne legyen rossz a gyerekeknek, maradjanak a megszokott környezetben...



2022. márc. 21. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Mit tudnék javasolni? Minél hamarabb add be a keresetet és egyezz meg a nejeddel!!! Biztosan zsarolni fog, (bár ilyet egy nő sosem tesz), ha elég pénzt ajánlasz fel GYT-be nem csak 2 hetente fogod látni a gyerekeidet. Sajnos a magyar bíróságokon férfiként nem sok esélyed van, ha a feleséged beszámítható(nem iszik és nem drogozik) akkor nála fogják elhelyezni a gyerekeket még akkor is ha nincs ingatlan ahová költözzenek. Nem javaslom hogy a házadba hagyjad a gyerekeket és fizessed a rezsit, mert a végén nagyon rosszuk fogsz ebből kijönni. Ha a volt nejed nem tudja a gyerekeket megfelelő körülmények között nevelni akkor megkaphatod a felügyeleti jogot.

Rakd rendbe az életed és ha a váláson túl vagy, akkor kezdjél új kapcsolatba!

44 éves elvált férfi

2022. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Öreg, te egy nagyon jó ember vagy és éppen ez gátol abban hogy boldog legyél. Felejtsd el a feleséged gondjait. Ne akarj mások helyett megoldani mindent. Te gyakorlatilag már elváltál, külön élsz. A feleséged mostmár nem több számodra mint teher. Eltartod és még ritkábban is menjél? Ilyen a világon nincs. Add be a válást, költözz össze az új csajjal akit kedvelsz és oldja meg az életét a volt feleséged ahogy tudja meg akarja, ha nem kért belőled. Ha a feleséged álomvilágban él, akkor majd felébreszti a valóság. A gyerekeidnek semmi baja nem lesz amíg egy ilyen jó apjuk van. Látnak legalább egy példát, hogy milyenek ne legyenek ha talpon akarnak maradni a világban.
2022. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nagyon rossz volt olvasni :( még most id nagyon fiatal vagy, ne ceszd el az életed ebben a házasságban, ez a no egy sárkánynak tűnik.

Én a helyedben biztosan elválnék. Hagynek magának időt, hogy rendbe tegyem magam és az életem és utána, ha minden elrendezodott(tudod már, hol laksz, mennyit akar dolgozni egy héten és hogyan és mikor látod a gyermekeid), akkor kezdenek ismerkedni.

A házasság és a gyerekek előtt milyen volt a feleséged ? Soha nem volt semmi jele annak, hogy így viselkedik majd ?


23N

2022. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút egyetértek abban az 1essel, hogy ne tartsd el a nejed/exed semmiképpen ilyen formában, mert nagyon le fog húzni.
2022. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, őszinte leszek, én ezért félek gyereket vállalni a feleségemmel, igaz még csak a húszas éveink közepén vagyunk.

Nem akarok tanácsot adni, nem tudok, nincs annyi élettapasztalatom, csak azt tudom mondani, hogy menekülj, ne tedd tönkre az életed, és az egészséged. A munka mellett menekülj a sportba is, próbálj normális kajákat főzni magadra, ne igyál, ne hagyjad el magad, akármilyen szar is, és akármilyen könnyű is ezt mondanom. Ha elhagyod magad, a feleséged ezzel tönkretette az életed, a gyermekeid meg csak egy roncsot fognak látni.

Beszélj egy ügyvéddel, remélhetőleg a lakás marad nálad.


A hölgyet aki a barátod nagyon sajnálom, ha jól értem egykorúak vagytok. Gondolom aggódik, hogy pár év, és nem lehet már saját gyermeke, te pedig ott vagy, mint egy hamarosan szabad, jólszituált családcentrikus ember. Tisztázd vele a lehető leghamarabb, ha tényleg biztos vagy benne, hogy nem akarsz több gyereket. Számára ez fontos, ne hitegesd, és ne hagyd hogy ő is részese legyen a válásodnak. Ha viszont úgy érzed, hogy megpróbáld vele, ne hagyd elmenni.

2022. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok......

Amire számítanod kell, ha a héz a tulajdoni lapon a tiéd az nem jelenti azt hogy a feleségednek ne lehetne követelése aházzal kapcsolatban, írtad hogy a házat rendbe raktátok, klíma, burkolat, ablakcsere, ennek a beruházásnak a felére igényt fog tartani mert vagyonközösségben vagytok. Tuti hogy órák fognak lemenni azzal, hogy az anyagi dolgokról megállapodtok, nálam ez 1 hétig tartott mire hajlandó volt aláírni a közös megegyezést és kb +20 milliót kapott, hogy a fiamat akkor lássam amikor szeretném. Mondanom sem kell, hogy voltam olyan gáláns hogy így is fizetek GYT és nála van CSP és az adókedvezmény is, de ez nekem megért havi 80k. Ne legyél jó fej és már most számoljál azzal, hogy sok pénz fog kiesni a jövedelmedből. Ugrik az adókedvezmény, a CSP, és 2 gyerek után alaphangon számolhatsz 100k GYT , szóval ne legyél meglelődve ha ennél több lesz a követelés. A maradékból nehezen fogsz albérletet fenntartani és dupla rezsit fizetni.

2022. márc. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
6, Menj a p'csába. Van ember akinek van pofája 20 milliót kérni, hogy láthasd a tulajdon véred? Bas... meg. Borzalmas ez a világ.
2022. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

7 reagálva......

Itthon hiába küzdesz a megosztott felügyeletért csak akkor van esélyes ha van közös megállapodás,ha a bíróság dönt akkor 99% hogy az anya kapja kizárólagos felügyeletet. Természetesen ilyenkor is láthatod a "véred" de csak az anya engedélyével és 2 hetente lehet nálad egy hétvégén. Nálunk egy 39m2 lakás tulajdonjogáért cserébe volt hajlandó az exem aláírni a megegyezést, mert szerinte egyértelmű dolog, hogy nem rakhatom ki az utcára a gyerekkel és hozzájárulok ahhoz hogy tudja folytatni az életét. Mindegy, úgy gondolom, hogy megérte, mert a fiam lassan többet van velem mint az anyjával. A válásunk időpontjában 2014-ben volt 20 millió, most úgy 35milliót érhet, de ezen már felesleges idegeskedni.

2022. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#6 pont 100e ftot mondtam neki (+ neki jön a csp + 25500 gyes), + amíg nincs melója lakhat a lakásomban, vagy amíg akar. Eddig nem kellett sosem rezsit fizetnie, boltba mennie, én intéztem ezeket mindig, az ő számláján van pár m Ft, az enyémen mindig annyi volt amennyi a fizum volt, a felújításokhoz sokat dolgoztam, de magam is sokminden csináltam, anyagilag nem szállt be. Ha bérelne ilyen lakást amim van itt az legalább 150k + rezsi. Ő nem olyan, hogy így "okosba" megoldja az albit, és amióta eljöttem nagyon szórja a pénzt. Nekem is véletlenül jött ez a ház lehetőség,nem is gondoltam, hogy összejön, szobát terveztem bérelni de annyiért bérlem ezt a házat.

#3 de régen is szétmentünk többször, 9 év után házasodtunk csak össze, nem volt nagy esküvő csak jelképes de a gyűrűt sem hordjuk azóta sem. Fiatalon jött az első gyerek akkor 21 voltam ő 19, akkor már csak azért is próbáltunk együtt maradni.

Közös megegyezéssel kéne beadni a válást, nem egyoldalúan pereskedve, azzal csak a gyerekektől lenne elvéve a pénz de még nem tudtunk dűlőre jutni több dologban. Igazából nem is nagyon akar közös nevező születni de leülni megbeszélni sem a dolgokat.

#5 nem iszom nem dohányzok, ezekkel nem is tervezek élni.

Igen a hölgy egykorú velem, 1 évvel fiatalabb. Tudja, hogy én több gyereket nem szeretnék, nem hitegetem. Ismeri a feleségem, de a feleségem nem tudja, hogy így barátok vagyunk. Azt hiszi már rég nem beszélünk. Jobb is, hogy erről nem tud, akkor tényleg nem mehetnék haza a gyerekekhez meg nem láthatnám őket. Azt tudja, hogy a ház hogy lett, de másik csajra gondolt, akivel szintén barátok vagyunk, úgy hogy vele megbeszéltem, hogy falazzon, bár rá is féltékeny a feleségem, és mindig megkaptam otthon, hogy biztos nála dugni voltam pedig nem, de még mindig jobb, ha rá gyanakszik, mint arra a lányra, aki a "házastársam" :D

2022. márc. 21. 23:25
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

8, Hányingerem van. Miért lenne egyértelmű, hogy a segge alá rakja valaki egy élet munkáját(mert sok embernek egy ingatlan az) csak azért mert képes volt kihordani, aztán kitolni magából egy gyereket?

Én biztos hogy nem írtam volna alá vele ilyet. Menjen ahova akar, szarok rá.

Ha pedig ilyesmivel fenyegetőzik, hogy nem láthatom a saját gyerekem, akkor elmegyek dolgozni szürkén minimál bérre, vagy full feketén és éljen a saját fizetéséből egyedül.

Az isten óvjon meg az ilyen ocsmány pióca nőktől. A legjobb messziről kerülni az ilyet. A gyomrom forog.

2022. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!