Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Esetleg tudnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Esetleg tudnatok valami idezetet irni errol a helyzetrol?

Figyelt kérdés
Van egy srac aki nagyon megbantott viszont most mindent helyre szeretne hozni de en mar nem bizok benne.Azon vagyok hogy elfelejtsem de nagyon nehez, mindig ra gondolok es tudom hogy ha akarnam akkor ujra eggyutt lehetnenk es ha beszelgetunk legszivesebben megcsokolnam(o is) de tudom hogy ennek semmi ertelme mert...nem is tudom ugy erzem hogy csak szorakozni akar velem.
2010. máj. 20. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

az előző 2 válasz nagyon komoly...


mutasd meg neki, hogy nem csak ő tud szórakozni. Persze nem menj túl messzire, legyél lazább, szerintem akkor válhatsz komoly(abb)á az ő szemében, ha nem engeded rögtön magadhoz, hanem te is 'játszol' vele, (tehetsz gyakran poén megjegyzéseket, gúnyolódj kicsit vele) ha meg kell kicsit izzadnia céljáért, utána jobban meg fog becsülni.

2010. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16:47 koszi a normalis valaszt:)
2010. máj. 20. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:
nincs mit :)
2010. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!