Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti 2 szex kevésnek számít 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti 2 szex kevésnek számít 1 év után, ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1 éve vagyunk együtt a barátommal, heti 2x szeretkezünk, és aggódom. Én szeretnék többször, de attól tartok, velem lehet gond, hiszen korábban minden nap szexeltünk, volt, hogy többször is. Alapvetően neki volt ennyire magas libidója, ő igényelte ennyiszer. Ez most lecsökkent heti kb. 2-re. Más dolgokban nem érzek változást, mondja, hogy szeret, puszilgat, ölelget, minden ugyanolyan, mint eddig, csak ez nem... Beszéltünk már erről többször is, azt mondta, butaság, kíván, szerelmes belém, nincs semmi gond, esetleg hozzáteszi, hogy fáradt.

Szerintetek normális, hogy csak egy éve vagyunk együtt, de ennyiszer szexelünk? Egyáltalán kevésnek számít ez, vagy én reagálom túl?


Ő 32 éves, én 26.


2022. márc. 23. 09:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
27%
17-es attól, hogy neked ez csak álom, még más lehet így :D
2022. márc. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

21.


Nem álom, hanem múlt. Másrészt létezik vagy tucat módja annak, hogy átéld az eufóriát, ami még jobb is, mert teljes mértékben ráhangolódhatsz. Ezt "sima szexben" nehezebb elérni, mert ott dolgozni is kell, sőt.


Viszont a felhörrenésed is csak igazolja a korábbi tézist, tipikus kocsmai reakció volt ez, jellemző a csoportra, amelyhez tartozol.

2022. márc. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Bízom benne, hogy nem csal meg, nincsenek erre utaló jelek, azonban arra már gondoltam, hogy megoldja magának. Csak ha ennyire nem kíván már, nyilván az sem esne jól..
2022. márc. 23. 11:32
 24/28 anonim ***** válasza:

Mesélj, milyen csoportba tartozom? Ismersz te engem, hogy megítélj?


Neked a múlt, nekem a jelen. 34 éves nő vagyok, egy boldog párkapcsolatban. Nincs ebben semmi különleges, hogy szeretünk egymással szeretkezni (is) és minden mást is.

2022. márc. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
33%

23.


Azért a szemed tartsd csak nyitva, a legtöbb ember a legegyszerűbb megoldást választja és az sajnos pont a félrelépés. Ártatlanság vélelme persze, de azért... ne legyél naiv.

2022. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

24.


Na, így már más. Ha nő vagy, az kicsit árnyalja a képet, mert nem neki kell teljesíteni, ideális esetben a férfi teljesen alárendelt a nőnek és onnantól... neki lehet jó napi 4-5 alkalommal is.

2022. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is heti 1-2 alkalommal vagyok együtt a párommal, egy éve vagyunk együtt, együtt élünk, de elég fárasztó az eletvitelunk, mert mindennap megyünk egyetemre és dolgozni is. Mielőtt elkezdtünk volna dolgozni, nyáron több időnk volt, többet is szexelünk, de most csak ennyi fér bele. Néha kevés, de alapvetően elég szokott lenni és ami van, az legalább nagyon jó. Inkább legyen kevesebb, de minőségi, mint sok, de rossz.


Én 23, párom 24

2022. márc. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, szerintem normális. Nekünk is heti 2-3-re csökkent (amíg nem éltünk együtt, és volt, hogy csak hétvégén láttuk egymást, simán volt napi 2) azért is, mert férjem dolgozik-továbbtanul, én gyereket nevelek-továbbtanulok, van egy energiabomba totyogónk, viszont nincs bejárónőnk. Na tudod kinek van ereje naponta szerelmes kamaszként egymásnak esni egy teregetés meg egy szakirodalom elolvasása között... Inkább holtfáradtan elfolyunk a kanapén, csokit eszünk és lelkizünk egyet. Illetve nálunk inkább a minőség fontos, nem a mennyiség (legyen hosszú előjáték, akár több orgazmus, stb.). Szerintem kettőtök igénye számít, és ha nyíltan tudtok erről kommunikálni, nem lesz baj.
2022. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!