Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti 2 szex kevésnek számít 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti 2 szex kevésnek számít 1 év után, ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1 éve vagyunk együtt a barátommal, heti 2x szeretkezünk, és aggódom. Én szeretnék többször, de attól tartok, velem lehet gond, hiszen korábban minden nap szexeltünk, volt, hogy többször is. Alapvetően neki volt ennyire magas libidója, ő igényelte ennyiszer. Ez most lecsökkent heti kb. 2-re. Más dolgokban nem érzek változást, mondja, hogy szeret, puszilgat, ölelget, minden ugyanolyan, mint eddig, csak ez nem... Beszéltünk már erről többször is, azt mondta, butaság, kíván, szerelmes belém, nincs semmi gond, esetleg hozzáteszi, hogy fáradt.

Szerintetek normális, hogy csak egy éve vagyunk együtt, de ennyiszer szexelünk? Egyáltalán kevésnek számít ez, vagy én reagálom túl?


Ő 32 éves, én 26.


2022. márc. 23. 09:21
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Néhány hónapja összeköltöztünk, együtt élünk, tehát minden nap találkozunk. Így főleg zavar, hogy előfordul, hogy akár 4-5 napig abszolút semmi nincs, és nem is közeledik.
2022. márc. 23. 09:24
 2/28 anonim ***** válasza:
16%
Hat..en aggodnek hogy van mas is ahonnan megkapja ami kell neki
2022. márc. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Mit számít, ha mi leírjuk hogy szerintünk kevés/normális/sok? Nektek kell hogy megfeleljen.


(Amúgy SZERINTEM normális, ha már ez a kérdés. De továbbra is azt mondom hogy nem ennek kéne számítani.)

2022. márc. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Azért számít, mert ha ezek alapján külső szemmel úgy gondoljátok, nincs okom aggódni, és ez normális, akkor meg tudok nyugodni, és nem stresszelni ezen.
2022. márc. 23. 09:31
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolatban csökken idővel. Nyilván a napi teendők felülírják a napi szexet. Nálunk is kb 1 évnél állt be heti 3 körül az átlag, szintén együtt élünk. Minden kapcsolatomban ez volt, az elején napi szex, de szép lassan az volt, hogy mindig nekem volt nagyobb étvágyam. Ami van, az nagyon jó, és nem cserélném el. Csak néha idegesít ez a sztereotípia, hogy a férfiaknak mennyivel nagyobb az étvágya, közben kanyarban sincsenek.
2022. márc. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy kevés vagy sok ez egy kapcsolatban, az a jó ha mindkét félnek elég amennyi van (és nem amiatt, hogyha csökken akkor baj van és "muszáj"). Van ahol heti 1 pont elég mindkettőnek, máshol a napi 1et is keveslik. Nincs ilyen mérce, hogy mennyi az ideális.
2022. márc. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
29%
Nem egy gyakoris adonisszal jöttél össze véletlenül?
2022. márc. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Akkor szerintetek is lehetséges, hogy amúgy semmi gond, ugyanúgy szeret és kíván még?

7-es, élőben ismerkedtünk meg, nem itt :D

2022. márc. 23. 09:42
 9/28 anonim ***** válasza:
7%

Most vagy


1.Van neki szexuális élete, csak nem veled, hanem olyannal aki iránt érez vonzalmat


2."Tolna - de már nem megye"


Melyik a rosszabb?

2022. márc. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nincs okod aggódni. Mindemellett az nyilván gond, ha nem egyeznek az igények, mert neki heti 2 amit szeretne, te pedig ennél lényegesen többet.

Szoktál kezdeményezni?

2022. márc. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!