Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben nyilvánul meg egy kapcsolatban a tisztelet, / másik megbecsülése?

Figyelt kérdés

Mitől érzitek hogy tisztel & megbecsül a párotok?


Nem-igen volt előttem egészséges párkapcsolati minta, fiatal vagyok, pedig társat én is szeretnék, de nem akarom hogy esetleg félrevezessenek”. Szeretném ha részleteznétek a válaszotokat, köszönöm.



2022. márc. 23. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem csinál olyat, amiről tudja nagyon jól, hogy fájdalmat vagy kellemetlen érzést okoz vele nekem. És nem azért nem csinál dolgokat, nehogy le legyen cseszve vagy mert tilos, hanem mert fontos vagyok számára annyira, hogy ne érezze jól magát, ha látja, hogy én sem érzem jól magam.
2022. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelünl a másikra mindenképpen, minden téren.

Pl. Nem főzők ebédre pacal pörköltet, ha tudom, hogy a párom nem szereti.

Ha rossz napja volt, fáradt, fáj a feje, akkor este nem fogok nyomulni a szexel.

Természetesen ha valakinek minden nap fáj a feje, és minden nap fáradt, az már feltünő, az már egy másik eset.


Meg mindenféle apróság. Figyelem, törődés, kölcsönös bizalom.

2022. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy sok év után is megadjuk a másiknak azt a tiszteletet és megbecsülést, amit egy idegennek, kollégának vagy bárkinek. Pl alapvető udvariasság, figyelmesség, kérem, köszönöm stb.
2022. márc. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogyan az első válaszoló írta. Nem csinál olyat, ami nekem fáj és nem amiatt, mert tudja, hogy akkor veszekedés, sértődés stb. lesz, hanem hogy ne okozzon vele fájdalmat. Átérzi, és megérti ezeket.

Nem beszél ki senkinek, nagy dolgokban kikéri a véleményem.

2022. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Őszinteség,konfliktus esetén normális hangnem oda vissza.
2022. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

- Képes normális hangnemben beszélni veled, még akkor is, ha ideges. Szerintem az még belefér, hogy emeli a hangját, de ha konkrétan ordít meg pocskondiáz, az már nem.


- Nem erőlteti rád, amit nem akarsz. A második jó példákat írt.

2022. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!