Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg anyagi szinten, hogy a feleségem az én cégemnek lesz az ügyvivöje?

Figyelt kérdés

Feleségem egy konkurens cégnél dolgozott eddig, de kezdett ez így kínos lenni mindenkinek. Én most mással kezdtem el foglalkozni föleg egy ideje és az az ötletem támadt, hogy elözzük meg a kirúgását és vegye át tölem a cég napi ügyeinek intézését, a szaladgálást, stb. Örült is neki, az álma volt, hogy “saját üzlete” legyen. Viszont nem akarom, hogy a kapcsolatunk rovására menjen az egész. Itt nem arról van szó, hogy a sehonnan jött feleséget beülteti a férj a vállalkozásába. Diplomás a feleségem, a konkurenciánál nagyon jól keresett, a megismerkedésünk elött is öneröböl volt egy szép lakása, stb. Önálló nö aki megáll a saját lábán. Végtére is miattam nem tud a szakmájában dolgozni másnak, mert zavarja a többi cégvezetöt, hogy a konkurens cég tulajának felesége nála dolgozik. Mondjuk ezt megértem.

Én a cég bevételeit úgy kezelem, hogy minden közös! Viszont nem akarom, hogy úgy érezze, ö már nem keres, nincs önálló jövedelme. Nem lenne gáz, ha hivatalosan felvenném a cégbe és rendesen adózott piaci alapú fizetést kapna? Persze attól mindennek a fele is az övé lenne. Hogy szokták mások ezt megoldani?


2022. márc. 23. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vele beszéld meg, de szerintem az a legtisztább, ha rendesen felveszed alkalmazottnak és kap fizetést.
2022. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 Mondjuk adozasilag az is kerul a legtobbe, hacsak nincs 4 gyereke az asszonysagnak.
2022. márc. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!