Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú kapcsolat, házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolat, házasság mélypontján elkezdtem plátói érzéseket érezni más iránt?

Figyelt kérdés

Sok a vita otthon. Feleségem lombikprogrammal lett terhes, mütéten is átesett elötte. 3 éves a gyerek, de ezek miatt ö már 6 éve nem dolgozik. 3 évet otthon volt a gyerekkel, elötte meg 3 évig az egészségét hoztuk rendbe. 33 éves egyébként, diplomás. Szeptembertöl óvodás a gyerekünk és vissza kellett volna menni dolgozni valahova. Eddig se kapott gyest meg ilyesmit, az én fizetésemböl éltünk, másodállást is vállaltam alkalomszerüen. Ebböl is sok vita volt az évek alatt, hogy én nem segítek eleget otthon, mert a fünyírás, porszívózás, felmosás és a gyerekkel játszás nem elég. Mert nekem minden nap le kéne ülni tanítani a gyereket! Nem baj, hogy mire hazaérek, már majdnem jön a vacsora és fürdés és nincs kedve már tanulgatni estefelé, csaj játszani (szerintem abból is tanul). Szóval még mostanáig se ment vissza dolgozni, otthon van egyedül, vásárolni megy meg a családtagjait látogatja napi szinten. Nem tudja hova menjen dolgozni, már rég nem volt munkában, hülye fiatalokkal lenne egy helyen, bármikor kellhet elrohanni a gyerekért az oviba így otthon kell lennie. Ezeket mondja kifogásnak. Meg azt, hogy akkor megy vissza dolgozni, ha én viszem és hozom a gyereket minden nap és ö eljárhat munka után vásárolni, edzeni, stb. Az óvodát ö választotta, az én munkahelyemhez nagyon nincsen útban. Dugóban ülnék miután visszafordulok. Plusz engem nem engednek el 17:00 elött. Azt mondja váltsak akkor munkahelyet! Ez van szóval.

Pár hete új csaj jött a munkahely melletti kávézóba ahova kijárunk ebédidöben. Nem tudom mi történt, mert nem vagyok ilyen típus, nem szoktak nökröl fantáziálni se, de ahogy megláttam, mosolyogva rámnézett, úgy éreztem mint aki belészerett. Egyszer csak azon kaptam magam, hogy azért is mentem be a munkába amikor nem kellett volna, hogy láthassam. Ekkor jöttem rá, hogy baj van! Hangsúlyozom nem léptem semmi, nem flörtöltem, semmi. Csak elkérem a kávét, szendvicset és megköszönöm.

Olyan tini dolognak tünik ez, szánalmasnak érzem magam. Eszemben sincs megcsalni a feleségemet. Ha ez a csaj rámmászna, akkor is nemet mondanék neki! Mi lehet ez a dolog? Elmúlik majd. A problémák miatt jöhetett elö? Volt mással is ilyen, hogy végzödött?


2022. márc. 25. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős az érzés haver. És valahol egy ilyen helyzetben törvényszerű is. De annyit tanácsolhatok, a fellángolás baromi veszélyes!
2022. márc. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Neked kell eldöntened, mit akarsz kezdeni az életeddel. Egy tanácsot adhatok: legyen gerinced. Mielőtt másik csajjal kezdesz, válj el és zárd le az előző kapcsolatot. Semmi nem undorítóbb a megcsalásnál.
2022. márc. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Jó reggelt Vietnám!!!!

Hát az emberek így működnek, ha valami nem működik jól akkor kikacsingat a fedezékből és az első potenciális jelöltre már lecsapna. Én is megéltem ezt, de ez inkább arról szól hogy a mostani helyzeted nem ideális és könnyebb valami új dologért lelkesedni mint a régit helyre tenni. Aztán ha a régi feldobod az újért és a nő nem tud vagy nem akar megfelelni az elvárásaidnak akkor meg kínodban fogod a fejed verni a falba, hogy mekkora h..lye voltál.

2022. márc. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen érthető a helyzeted.

Otthon semmi pozitívum,csak a feltételek meg a cseszegetés.

Próbáld rendbe tenni a házasságod, hátha...

2022. márc. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Laylah ***** válasza:
100%
Mondd el ezt a feleségednek is. Ha van gyök 2 IQ-EQ-ja, akkor felfogja, hogy mekkora gáz van, és azért mondod el, hogy ezt jelezd neki, és ha nem változik semmi, akkor vége lesz rövidesen. Ha nem érti meg, nem higgad le csak téged hibáztat mindenért, akkor ott a válasz. Ha átgondolja és felfogja, akkor még van esély, hogy helyrehozzátok, de mindketten bele kell, hogy tegyétek a maximumot. Tapasztalat.
2022. márc. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsárkányosodott a feleséged. Tréning anyu lett:treníroz téged is, megy a gyereket is.

Hasonló helyzetben voltam én is, akkor nem engedtem a kísértésnek. Menekülés ez , legalább is nekem az volt: otthon csak a minimumot kaptam, de tőlem a maximumot várta el az asszony. Minden flört, kedves szó a munkahelyen jól esett.

Egy ponton besokalltam, sokat beszélgettünk, párterápia, elszánt próbálkozások, munkahelyet váltottam, de csak veszekedés, vita, veszekedés ment a gyerekek előtt. A feleségem nem elég intelligens ehhez, be kellett látnom. Végül ő adta be a válást, még együtt lakunk, de már nem sokáig, és szerintem én járok jobban még úgy is, hogy a gyerekeim nála lesznek elhelyezve.

Ha elég intelligens a feleséged, belátja, hogy nem kontrollálhat mindent megegyezés nélkül. A beleegyezés nem egyenlő a megegyezéssel! Akkor talán helyre hozható a házasságod. De ha buta a nő, akkor még a saját kárán se fog tanulni.

2022. márc. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!