Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők ti hogyan kedveskedtek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti hogyan kedveskedtek a párotoknak?

Figyelt kérdés

Mi az amit azért tesztek hogy neki jó legyen?

🥰



2022. márc. 25. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet hozza, hogy épp miben találom meg erre a lehetőséget... Meg nyilván máshogy kedveskedek a páromnak, mint ahogy anno az exemnek, más ember, másak az igényei.
2022. márc. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Mindig más, ahogy az első is írta, a helyzettől függ :) Néha becsempészek a táskájába egy-egy csokit, vagy más kedvenc nasiját, néha egy üdítőt amit nagyon szeret, vagy egy behűtött kézműves sör otthonra, estére. Imádja ha masszírozom, így ez elég gyakori, hát-váll masszázs nagyon jól szokott esni neki. Szerencsére ő is igényli az összebújást, cirógatást, így esti sorozatnézés közben általában összebújva fekszünk. A hálószobában pedig imádja a különböző erotikus fehérneműket, így azzal is elég gyakran meglepem, de ez mindkettőnknek ajándék, és természetesen oda-vissza működnek ezek a kedveskedések :)
2022. márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Visszafogottan csak, mert nem egyszer lekezelést kapok viszont, es nyalizásnak, csicskulásnak veszik. Volt, aki ki is röhögött.


Egyszer pl olyanbol lett lekezelés felém higy ha mar hozzám jár vettem neki külön jo oasis törölközőket. Szerintem ez nem is kedveskedés szinte, hanem alap minimum.

De már csak ennyiből is, neki állt lenézni a barátom a kaocsolatunk elején, es valamelyik nap még be is szólt a törölközők kapcsán.


Valahogy a legtobb ferfiban az van hogy neki kell nyujtania es hülyén nez ki ha a nő nyújt.



Masik exemmel sztori:

Vásároltam kaját az en pénzembol hogy majd vacsorazunk főzok. A penztarnal megszolalt, hogy hu neki jo lenne rágo, vesz. En meg spontan mondtam neki tegye a szalagra akkor a többihez(amiket veszek)rám nézett es hülyén vigyorgott, mert neki ugy jött le mintha lehuzott volna egy rágóval.


Vagy nézzunk más dolgokat mas pasik:

Ha meg van fázva cserélem a borogatast folyamat, támogatom uugrálok. Ha en vagyok megfázva lázasan le vagyok sz.rva. azota már ha beteg vki eloszor megnézem ő mit tesz értem.

Vagy masszirozok. SOHA egy sráctol nem kapok en is. Vagy csak hozzámér, tessék lássék módon kényszeresen.

Azaz már nem masszirozok meg senkit.


Sok év és pasi után en már ott tartok hogy nem merek nyujtani szinte semmit, csak szulinap névnapra, vagy mondjuk veszek egy két sört (a mostani barátom NÉHA iszik sört), de ő hozogat is nekem dolgokat pl csoki ezt azt.

És még így is csak az miatt hogy én főzök vagy en csinálok szendvicset vagy ha pl.köhög en nyujtok neki kohogescsillapitot vitaninokat gyogyteát csinálok es ugy kb ennyi, még ÍGY IS egy kis csicskulós törődős kis tip top háziasszonynak vagyok nézve, akinek a buksiját kéne simogatni es bőven távol állok pl egy hódítandó amazontól akiért tűzbe menne.


Szóval jóformán még a nagy semmi is azoknak a férfiaknak akiket kifogok, joformán cselédség csicskulás csak.


De csupán egy egy bókot is, megint behódolásnak néznek be. Mintha nyaliznék.


De tenyleg viszont a névnapra szulinapra ahogy látom rendkívul érzékenyek. Es akkor aztán nagyon figyelik mit nyújtok.

2022. márc. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Folyt Nálam ezek az olelés fehernemu stb nem külön kedvesség a ferfinek hanem magamat adom szimplan
2022. márc. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Mindig csomagolok neki uzsonnát, figyelek a dolgaira, viszem hozom melóba/melóból mert ő nem vezet. Ha hazajön fáradtan én csinálom a vacsorát mások ezt "kiszolgálásnak"mondanák de ő is megtesz értem mindent amit csak lehet. Egyikünk se ajándékozós tipus igy kicsi meglepi pl nincs. Valami mindig van, és persze mindig támogatom abban amit szeretne.
2022. márc. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amire éppen igénye van. Otthont teremtek neki, főzök, mosok, takarítok, bár ezt nem kifejezetten érte teszem, hanem kettőnkért. Csak neki a szüleinél nem sok otthon érzés volt, így különösen fontosnak érzem, hogy én ezt megteremtsem neki.

Odafigyelek rá, arra amit mond, amit szeretne.

2022. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szórakoztatom, olyan ételt főzök/veszek, amit tudom, hogy szeretni fog.Én később szoktam elaludni, ezért sokszor simizem a hátát míg el nem alszik(gyorsan elalszik), elintézek neki dolgokat helyette.
2022. márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!