Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lány-lány kapcsolatban élőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány-lány kapcsolatban élőktől kérdem, ti mivel szoktatok kedveskedni a párotoknak?

Figyelt kérdés
Főleg ha a párotok nem szereti se a csokit, a virágot és ezeket az alap dolgokat :D

2014. ápr. 6. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Direktben kapott "ajándékokat" én sem szeretem, inkább az apróbb, mások szerint jelentéktelen dolgokat. Ilyen például az összes hétköznapi virág, avagy gaz, ami megtalálható minden zöld területen és nem nagyobb egy ujjnál. Próbálkozz meg azzal, hogy mikor sétáltok, csak felkapsz egyet, valamit ami azért színes. Pici és cuki, nem az a boltból vett kategória, csak egy kis kedvesség tudod. Spontán :)

Nem tudom mikor meg mennyit szoktatok találkozni, de hívd el reggelizni, készülj ennivalóval, innivalóval, és irány a park. Nem ismerem a barátnőd, csak magamból tudok kiindulni, de én a "tetteket" szeretem jobban. Bármi, amit igazából külső szemlélőként meghittségnek lehet nevezni egy kapcsolatban. Csinálsz neki egy teát, miután kicsit tovább voltatok kint, noha nem fáj a torka, de azért mégis :)

Csak figyelj oda rá, és ne tárgyi ajándékokra koncentrálj, hanem gesztusokra. Add neki a kedvenc részed egy sütiből, észre fogja venni.


Szabad kérdeznem, hogy mennyire komoly nagyjából a kapcsolatotok? Valamint más ajándékokat sem szeret, vagy konkrétan a csokival és a virágokkal van baja? :)

2014. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most leszünk 7 hónaposak :) Sohasem tudott még kapcsolatban létezni (szó szerint) pár hónapnál tovább, most, hogy lánnyal van, hónapról hónapra kivirul :) Viszont valóban nehéz vele, főleg, hogy végtelenül nehezen enged az érzelmeinek. 1x szakítottunk is, a saját beállítottságától fél 22 éves fejjel - utóbbi 2 hónapban viszont "rám bízta magát" és enged ennek, mert szeret és szeretem. Én is inkább gesztusokkal próbálkozgattam eddig, mert rajta is érződik, hogy inkább ezeknek örül, szóval más ajándékok szoktak neki tetszeni :)
2014. ápr. 6. 17:24
 3/9 A kérdező kommentje:
Illetve köszönöm a válaszod :))
2014. ápr. 6. 17:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

:D

Nevetek a kérdésen, mert kicsit magamra ismertem. :D Én szeretem a csokit ugyan, de pl. virágot nem annyira, inkább én veszek a barátnőmnek. Konkrétan többször elmegyünk kajálni, vagy sétálni, lazulunk. Én főzni tudok ugyan, de nem szeretek, meg amíg nem élünk együtt, addig nem is lehet, mert a szüleink természetesen ellenzik az egészet. Szerintem is apróságokkal lepd meg. Nekem pl. nincs szebb ajándék annál, ha vele alhatok, vagy ha az időt nem figyelve lehetünk együtt. :)

2014. ápr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

:D Értem :D


Nem nehéz nektek együtt lenni? Amúgy mennyire vállaljátok fel? Én szüleimhez mi mehetünk, övéi nem is tudnak róla :P

2014. ápr. 9. 11:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, már megszoktuk. Az ő szülei nem is tudják, az enyémek ellenzik. :/
2014. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen apróságokat szoktam, hogy ha valamelyik nap csak úgy mondja, hogy hú milyen rég evett fánkot, akkor egyik reggel meglepem vele, vagy mikor ott járok, eldugok egy cetlit, amire ráírtam, hogy szeretlek, vagy valami olyat amit csak mi értünk, és akkor abba majd valamikor belefut :) ő mondjuk a csereped virágnak nagyon tud örülni, én meg annak ha meglep a kedvenc kajámmal

vagy ha látok valami új ízesített sört, amit tuti szívesen megkóstolna de magának nem venné meg, akkor meglepem vele, meg ilyesmik :D


20/L/L

2014. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

uu, ezek jók :) aranyosak lehettek :D


a drága elég érzékeny, nem eszik nagyon édesebb dolgokat - sajnos :D kimondottan nehéz ügyem van :D de a cetli nálunk is működik és azért figyelek/ünk arra, ki mikor ejt el véletlenül olyasmi megjegyzést, amiből ki lehet indulni :)

2014. ápr. 9. 22:44
 9/9 anonim ***** válasza:

gazából csak azon múlik, mennyire ismeritek egymást és mennyire figyeltek oda egymásra :) Nekünk "kicsit" könnyebb dolgunk van már, mert mindkettőnk családja elfogadta mostanra a dolgokat, és ő már külön él a családjától :)


Kitartás, egyszer mindenkinek eljön ez az időszak is!

2014. ápr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!