Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Toxikus kapcsolat, ahol a nö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Toxikus kapcsolat, ahol a nö a toxikus?

Figyelt kérdés

Sajnos internetes leírások alapján magunkra ismertem mint elnyomó-elnyomott. Sajnos a feleségem évek óta ilyen. Mindenben becsmérel, lekicsinyli ami elérek, beszól mások elött ok nélkül hülyeségek miatt, elmart a barátaimtól, beosztja mikor hova mehetek amihez elöre engedélyt is kell kérnem. Néha fizikai eröszakkal is párosul, pl odaüt nekem egyet, megkapar. Ha más nö “szemet vet rám” (értsd kedves velem, beszélget velem) akkor fenyegeti a csajt, meg engem is. Ilyenkor szokott szinte csak szex lenni, különben egy évben 5-6 alkalommal max. Eleinte teljesen más volt, lassan bújt ki a szög a zsákból. Idövel anyagilag is függövé tett magától, ha otthagyom, életem minden megkeresett pénzét elvesztem, söt állást se fogok találni, tud tenni róla, komoly kapcsolatai vannak. Mivel a családtagjaim mellöl is elmart, szó szerint hajléktalan munkanélkülivé válnék. Másik amit csinál, hogy nekem gondolatolvasónak kéne lennem és emiatt támad rám, mert én nem találtam ki magamtól, hogy ö mit akar, hova akar menni.

Sokáig a hatása alatt voltam, még én próbáltam “megjavulni”, hogy megfeleljek neki, mindent úgy csináljak amit elvár.

Mit kellene tennem? Volt valaki ilyen helyzetben?

FONTOS: van egy 3 éves gyerekünk. Ha bármit teszek a házasságom ellen, már megmondta, hogy az anyjával tesz róla, hogy ne lássam a gyereket. Pl. papíron elintézi, hogy ö csak az ország legvégén, 5 óra útra talált munkát, fogja magukat és odaköltözik vagy vesz egy lakást majd és láthatási papírokon ott lesz, hogy én ott a világvégén kereshetem fel a gyerekemet. Azt mondja tucatnyi módszere van.


2022. márc. 25. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Menekülési terv kell.

Kezdetbem gyűjtögess valahogy külön annyi pênzt, amennyivel el tudsz indulni.

Keress előre másik stabil állást, akár a szakmádon kívül átmenetileg, még a kapcsolat alatt.

Ha anyagilag stabil vagy, azaz a lakhatásod és a munkád megoldható, akkor gyűjts még egy jó ügyvédre. Amikor mindent átbeszéltél az ügyvéddel, akkor borítsd az asztalt. Költözz el, ad be a válókeresetet, kérj közös felügyeletet, de hirtelen és egyszerre, ne hagyj neki semennyi időt félkészülni.

Így sem garantált, hogy normálisan jössz ki a helyzetből, de nem sok választásod van.

2022. márc. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Multkor egy bántalmazott ferfi irt itt arrol hogy elvált es de rossz egyedul.

Most meg ez.


Kezdenek sűrűsödni a bántalmazott férfiáldozatok.

2022. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam ferfiak között. Amit ott hallottam ,amikor egymás között beszéltek... Én csak azt nem értettem és értem ma sem miért turik a többség az asszonyuk elnyomasat? Ennyire jó papucsnak lenni?
2022. márc. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Nálam akkor borult ki a bili amikor egyedüli keresőkent pénzt kellett kernem a felesegemtol és megmagyarázni hogy mire kell és nekem az kell.
2022. márc. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!