Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Toxikus kapcsolat elhagyasa?

Figyelt kérdés

Benne vagyok egy mergezö kapcsolatban. Van egy 1 eves gyerekünk is.

Nagyon felek, hogy egyedül nem tudok talpra allni es meg allni a helyemet.

Ferjem folyamatosan le hurrog. Semmi se jo amit csinalok, sose dicser meg csak kritizal.

Nem szeret menni velem sehova, ha megyünk is veszekedes a vege


2022. jan. 3. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Gyerek menjen bölcsödébe, te meg dolgozni. Esetleg költözz a szüleidhez, ha tudsz.
2022. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás, költözés, ez az egyetlen emgoldás, kérdés anyagilag menynire emgoldhato.
2022. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Teljesen le epitette az önbizalmamat. Oda vagyok jutva hogy mar reszketek. Nem merek lepni pedig muszaly lesz.
2022. jan. 3. 13:32
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak azt tudjuk megerősíteni, amit magadban már tudsz, hogy mit kell tenned, önbizalmat nem tudunk adni.
2022. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen lépések között választhatsz? Írd meg részletesen. Minél többet írsz, annál jobb tanácsot kaphatsz itt is valakitől.


Persze olyan adatokat ne írj, amivel beazonosítható lehetsz (név, város/falu neve ahol élsz (a megyét írhatod), munkahely neve, stb.)


Csak egy igen vagy nem-es döntésről van szó?

vagy

esetleg több út között is választhatsz, csak nem tudod, hogy melyik lenne a legjobb számodra és a gyereked számára?


Hány éves vagy?

Mi a szakmád, mi a foglalkozásod, dolgozol most?

Mit csináltál szülés előtt?

Most dolgozol vagy otthon vagy?


Minél többet írsz a körülményeidről, annál hasznosabb választ kaphatsz itt.

2022. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 évig kínoztam magam a volt férjemmel..

Gyűjtöttem a pénzt és vettem egy icipici házat és odaköltöztem.. kapd kézbe a sorsod irányítását!

Ne félj az egyedűlléttől, jobb mint egy gyökérrel...

2022. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, a város nevét is írhatod ha mondjuk 10 ezer lakos feletti nagy városban élsz. :)
2022. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Gyerek előtt nem ilyen volt?
2022. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Keress valakit akire támaszkodhatsz, akinek el mersz mondani mindent- nekem ez a legjobb barátnőm volt. Ő erőt adott, pedig csak telefonon beszéltünk. Utána- vagy már egyből- beszélj a családoddal, mondd el milyen helyzetben vagy. Ha melletted vannak nyert ügyed van.

Keressetek egy ügyvédet, és pakolj. Ha a férjed nem enged, akkor akár a háta mögött is. Csak nagyon fontos hogy a hatóságokat jobban érdekli hogy kapcsolatban maradjon a gyerekkel, mint az hogy miken mentél át, igy nekem azt mondta az ügyvéd hogy írjam meg hol tartózkodom, így nem mondhatja hogy ismetetlen helyre vittem a gyereket. És minél előbb add be a válókeresetet, én este jöttem el, másnap reggel be is adtam, bár sajnos végül ügyvéd kellett mert kicsit genyó a bíróság.


Ha félsz sose legyél egyedül!

2022. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Külföldön elünk 5 eve. Gyerek utan romlott meg a helyzet drasztikusan. Elötte is voltak jelek de nem hittem, hogy ez lesz belöle. Szamito gepes jatekokon jatszik ez valt ki nala agressziot. Csaladom 100% tamogat. Van felsö foku vegzettsegem. Van egy 3 szobas lakasunk ami hitel mentes, ha el adjuk a fele összegböl meg tudom oldani a külön költözest.

Bölcsöde sajnos nem fogad be több gyereket de szülöi segitseggel a munka is meg oldhato lesz.

Köszönöm a tamogato szavakat

A bantas a ferjem reszeröl pszichikai, nem fizikai, habar kisebb testi bantalmazasok utolso 1 honapban sajnos törtentek. Parnaval meg dobott eröböl, labamat meg ütötte meg kekült

2022. jan. 3. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!