Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a szar?..mit tennéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a szar?..mit tennének ha a párotok azt mondaná, hogy nem nyúlna az alhasatokhoz,(terhes vagyok)mert... ?

Figyelt kérdés
...biztos tőlem volt hal szag a lépcsőházba, aztán miután közlöd vele, hogy mennyire bunkó, azt mondja, nem nyúl oda mert be van pálva? Persze csak viccel, szerinte ez vicces és én vagyok a szar mert megbántott. Teljesen komolyan megsértődött és haragszik, mert rácsaptam a kezére :-D
2022. márc. 28. 20:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem vall túl magas intelligenciára. A helyedben én nem nevetnék, hanem egyenesen rettegnék, hogy egy ilyennel kell kínlódnom még minimum 20 évig.
2022. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 grafno ***** válasza:
100%
Van ismerős aki a gyerekeit is így osztja mindennap. Nem kívánom senkinek sem.
2022. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az egész történtben a még meg nem született gyereket sajnálom. Élmény lesz ilyen szülőkkel felnőni.
2022. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
39%
Az nem lehet, hogy tényleg van szagod, és így próbálja a tudtodra adni vicceskedve mert nem akar direktbe beszólni?
2022. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a vicceskedő kérdéseket mindet te írod ki. Ezek szerint te élvezed, ha valaki ennyire megaláz. Most a terhességgel be is biztosítottad, hogy életed végéig céltáblája legyél az ilyen megalázásoknak. A kérdéseid is azért írod, mert arra izgulsz, hogy idegenek lehülyéznek.

Remélem, legalább az nem igaz, hogy terhes vagy...

2022. márc. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Laylah ***** válasza:
100%
Én megkérdezném, hogy tud-e valami magyarázatot adni legalább önmagának arra, hogy miért viszolyog hozzáérni a hasadhoz. Azért vicceskedi el, azért sért ilyen poénoknak álcázva, mert szabadulni akar a helyzettől, nem akar ott megérinteni. Na de miért?
2022. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
93%
És te egy ilyen tahónak vállalsz gyereket? :D
2022. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!