Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a szar?..mit tennéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a szar?..mit tennének ha a párotok azt mondaná, hogy nem nyúlna az alhasatokhoz,(terhes vagyok)mert... ?

Figyelt kérdés
...biztos tőlem volt hal szag a lépcsőházba, aztán miután közlöd vele, hogy mennyire bunkó, azt mondja, nem nyúl oda mert be van pálva? Persze csak viccel, szerinte ez vicces és én vagyok a szar mert megbántott. Teljesen komolyan megsértődött és haragszik, mert rácsaptam a kezére :-D
2022. márc. 28. 20:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Hány évesek vagytok? 14?
2022. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Nekem ez nem férne bele egy párkapcsolatba. De mivel nevetsz rajta, szerinted nyilván rendben van.
2022. márc. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokszor van ilyen "vicce", akkor megpróbálnám megértetni vele, hogy ez nem vicces, ilyenre érzékeny vagyok. Ha nem érti, akkor nem vagytok egymáshoz valók.

Ha csak most sütötte el egy ilyen viccet, akkor MOST kell szólni neki, hogy ezt nem bírod, pláne most, hogy terhes vagy és érzékenyebb vagy. Az se baj, ha most nem képes belátni ezt szóban, ha többet viszont nem viccel így.

2022. márc. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

haragszik, mert rácsaptam a kezére

te meg azért, mert úgy beszélt veled

nem lesz ez így jó, beszéljétek meg békében

2022. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Én csak azt nem értem...

Általában az ilyennek vannak előjelei. Eddig nem tűnt fel, hogy egy tahóval jársz?

Bár most már mindegy. Szabadulj meg ettől a ganajtól mihamarabb.

2022. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#5 Mostmár késő, gondolom ő az apa.
2022. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Rengeteg férfi arra tartogatja a bunkó énjét, mikor a nő terhes lesz és nem tud lelépni.
2022. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

Alapból össze se jönnék ilyen gyökérrel.. De te se vagy különb tőle, mert csak tetszett a "vicce" azért írtál a végére vigyorgós smileyt.

Egyforma ökrök vagytok. Vegyél valami hüvelygomba krémet a szagos p1nádra.

2022. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Én nem ilyen férfival terveznék családot. Egy kisgyerek szintjén van.
2022. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
96%
Szegény pici baba, hová születik ő is. Borzasztó ☹
2022. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!