Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40év fölött már annyi csalódás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40év fölött már annyi csalódás ért,már nem vagyok képes megbízni senkiben.eltávolodott tőlem.Viszont szeretem és támogat anyagilag,ami nagyon fontos nekem.Szerintetek milyen így kapcsolatban maradni?penzert meg kis érzelmekért? Szerelemben nem hiszek

Figyelt kérdés

2022. márc. 29. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudjuk, mondd el te.
2022. márc. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerek egy nőt, aki hasonló cipőben jár. Eléggé elhanyagolja a "párja", de sokszor kisegíti, mert kevés a keresete a háza fenntartásához. Már rég otthagyta volna a hapsit, ha találna megbízhatót, de vagy problémásak találják meg, vagy csak szexelni akarnak.
2022. márc. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugy latom a hangsuly itt a penzen van. Gratulalok a ribizliseghez.
2022. márc. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy rakat fiatal baratnom is igy van csak kapcsolatban. Hogy mert hazaadja a penzt jo ferj es jo apa.


A szerelmet meg leaz.rják, hogy nincs.

2022. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a férfiak nem a szerelmet keresik. Ő bennük nincs az a nagy katarzis. Ő simán elvannak egyedül is. Sőt … Ez az én meglátásom. Sokkal inkabb egy jó kocsi mint nő
2022. márc. 30. 19:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Van egy barátom, aki lassan 40,sajnos van egy "adottsága", ami miatt éles helyzetben döntésképtelen.Okos, egyetemet végzett, csak egy ilyen szociális beilleszkedési problémája van. Szeretne szeretni egy nőt, de így szóba se állnak vele.

Én is 40+ férfi vagyok, kerestem a szerelmet, de én is válogatós vagyok. Küllemre is vonzó nővel keresem a kapcsolatot. Nyilván nem tini testű szende szűzeket keresek, de ha nem vonzódunk egymáshoz testileg, hiába közös az érdeklődési körünk, hiába passzolunk belsőleg. Akkor szerelem se lesz, pedig az fontos.

2022. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!