Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gúnyolódik azon, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gúnyolódik azon, ha kérek tőle valami szívességet?

Figyelt kérdés
Megkérem a barátomat, hogy pl. vegyen le a felső polcról nekem egy dolgot, amit nem érek el, akkor jön azzal, hogy ha egyedül lennék hogy venném le az a dolgot. Azt is mondta, nehogy összevesszek vele, viselkedjek jól, mert ha nem összeveszünk, és nem leszek vele jóban, akkor semmilyen dologban nem fog segíteni rajtam. De az is előfordult már, hogy valamit nem tudtam kibontani, ilyenkor is csak nevet azon mennyire gyenge vagyok.
2022. márc. 29. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mert 1 gyoker
2022. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem az a tipus aki nagynak erzi magát ha segithet egy nőnek.

Hanem akinek ettol lehet felsobbrenduségei érzései vannak mintha a nő egy életképtelen lenne csak es ő a bajnok.

Ezek nagyobb dolgokban is meg fognak mutatkozni.

2022. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy paraszt, azért. Így akar föléd kerekedni, hogy ő legalább magasabb vagy erősebb. Férfi létére, ez igen, ez már tényleg valami.


Én amikor egyedül kell valamit levennem magasról 158 vagyok:) akkor fellépőke vagy szék. Ha szólok a vőlegényemnek, ő szó nélkül mosolyogva leveszi "Törpillának" a fazekat a felső polcról.


Kb ennyi.

2022. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as, dettó, 157 centivel. Párom mindig megrémül, ha felmászok a konyhapultra, vagy a fél lábbal a kád szélén, másik felével a csempén kitámsztva magam mosom a szekrény tetejét.


Nekem eleinte ezért volt mindig kényelmetlen, hogy kinyitják az ajtót meg minden, mert sok férfi van, aki emberileg kevesebbnek tart, ha elfogadod a segítő gesztusokat.

2022. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én elfogadom a gesztusokat sőt

Amelyik férfi emberileg kevesebbnek tart mert előre engedett vagy mert nem tudom kinyitni a lekvart azzal nekem ugysincs dolgom

2022. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha cukin és kedvesen megdicsérnéd, amikor segít, mielőtt még kritizálni kezdene, nem fog eszébe jutni versengeni veled.
2022. márc. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már ki kelljen nyalni a seggét, mert hozza a minimumot.
2022. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon nem az első kérdésed róla. Hiába tagadod.


Szokd meg vagy szakíts. Utóbbi jobb megoldás lenne!

2022. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!