Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele? Már sajnálom szegényt!

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve élek boldog párkapcsolatban! De van 1 srác aki lassan 2 éve fut utánnam, mindig mondja nekem, hogy én vagyok számára az igazi, de nekem ő csak a legjobb barátom. A párommal is jóba van, de azért várja, hogy szakítsak vele. Valahogy meg kéne vele értetnem, hogy semmi esélye még akkor sem ha szakítok a barátommal. Szegényt már sajnálom!

18/L


2010. szept. 14. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Semmit se lehet tenni. Majd kiszeret belőled. Én is voltam hasonló helyzetben, mint a fent említett srác, 2 év 8 hónap után elmúlt.

Könnyebben kiszeret belőled, ha helyette elkezd utálni, de az egyikőtöknek sem esne jól, gondolom.

2010. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A sajnálat hiba.A nők bizonyos esetekben sajnálatból is képesek engedni,és végül behódolni.A sajnálat és a könyörület testvérek.Vérfertőző kapcsolatuk gyümölcse: áldozat.
2010. szept. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, simán elkezdhetsz vele járni később sajnálatból is. Pont ezért is csinálják ezt sokan, ha nem is tudatosan. Dehát ezt végső soron ti nők alakítottátok így ki, ez van.
2010. szept. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak ondd meg neki határozottan, hogy nem lehet köztetek semmi és kész. nem kell ott még nyalizni..mert akkor nem ért a szóból.
2010. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne barátkozz vele.
2010. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na te pontosan az a csaj vagy, aki imádja ha rajonganak érte! különben már megmondtad volna neki h bocs vége veled! párod meg tűri h egy srác 2 éve lohol utánad??.... na ne... neked tetszik h a srác szenved, ha eddig is hagytad... nem mondok inkább semmit... magadon gondolkodj el, ne a srácon! 2 évig biztos h csináltál vmit amivel bíztattad!
2010. szept. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!