Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnálom szegényt. De nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnálom szegényt. De nem tudok mit tenni?!

Figyelt kérdés
Tudom hogy fiatal vagyok, de összejöttem egy fiúval, és úgy érzem, ő más mint a többi srác. Bár nem régóta járunk, ő szerelmes belém. Alig ismertük egymást mikor összejöttünk. Szeretem őt, de nem biztos hogy szerelmes vagyok. Nemtudom. Az jelenthet bármit is, hogy például ha hozzám ér kiráz a hideg, állandóan vele lennék, meg minden. De én mégsem vagyok boldog. Jelenleg magamat sem értem meg, én sem tudom mit érzek valójában, és szerintem ő is érzi hogy bizonytalan vagyok vele kapcsolatban. Fél évvel idősebb nálam, én 14/L vagyok. Konkrét kérdésem nincs, mondjátok el légyszives, mit gondoltok erről, meg hogy szerintetek mit csináljak. Köszönöm.
2011. júl. 20. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit csinálj? Semmit...mármint semmi fizikai megmozzanást.

Inkább gondolkozz el, és először tisztázd magadban a tényeket, majd vele is. Légy ŐSZINTE!

2011. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem értem mi a baj ha szereted és ő is szeret
2011. júl. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eselyes hogy szereted. Gondolom ez neked az elso, es azt hiszed ha bele van zugva az ember valakibe akkor boldog is. Hat nem igy van! Az embert iyenkor egy sor intenziv erzes keriti hatalmaba, olyan mint egy hullamvasut. Csak akkor fogod fel igazan mennyit jelent, ha elveszited.
2011. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!