Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más olyan fiatal férfi is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más olyan fiatal férfi is van, aki annak örülne, ha a párja otthon lenne egész nap?

Figyelt kérdés
Az egyetem és a Covid alatt a barátom szinte kivirult, hogy nem járok el otthonról és mindig otthon várom, ha hazaér a munkából. Én nagyon örülök, hogy megint vannak edzések meg bejárhatok dolgozni és egyetemre, de ő azt mondja, hogy neki hiányzik, amikor otthon vártam és minden este főztünk, sorozatot néztük és szexeltünk.
2022. ápr. 1. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Az én barátom is örült neki covid alatt, de azért, mert amúgy vidékiek vagyunk, én pedig Pestre járok egyetemre (ő már dolgozik abban a városban, ahol egyébként lakunk). Most újra fel kell járnom, így néhány napot nem találkozunk. 21 éves vagyok, ő 30.
2022. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Nekem mindegy, de ne egész nap.
2022. ápr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Az én páromnak semleges. Mostanában itthonról dolgozom, de ugyanúgy elvárom, hogy tiszteletben legyen zartva a munkaidőm. Szóval maximum az utazás nélkül van több időm, egyébként semmi nincs másképp, mintha bejárnék. Esetleg ilyen apróságokra tudok kiugrani, mint pl ha csomagot kell átvenni.



Az esti programhoz miért kellene napközben otthon lenni amúgy? Esküszöm nem értem.

2022. ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
igen, örülünk, ha megdughatjuk a barátnőnket minden este
2022. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mindketten örültünk, amikor a covid alatt több időt tudtunk együtt tölteni. (A párom fiatal férfi)
2022. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 nemaRendőrség ***** válasza:
33%

Nem egész nap, de én is attól lennék a legboldogabb, ha otthon várna.

Én dolgozok 8 órában, ő 4ben/6ban

2022. ápr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ès nektek nem hiànyzik a társaság, hobbik? Edzés, klubok, céges bulik stb
2022. ápr. 1. 12:44
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok

A hobbijaimra értelemszerűen több időm jut, ha nem kell utazgatnom a munkahelyemre. Klubokba meg céges bulikba akkor se járnék ha muszáj lenne, sportolni meg mi inkább hétvégente szoktunk, együtt.

Társaság terén: akinek szeretem a társaságát azzal home office mellett is össze tudok futni, a többiekkel meg csak örülök ha nem kell találkoznom.

2022. ápr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem olyan klub... futóklub, horgászklub, sportlövészklub, könyvklub
2022. ápr. 1. 12:53
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ja, ilyenekbe eddig se jártam szóval nem hiányozna.

2022. ápr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!