Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más olyan fiatal férfi is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más olyan fiatal férfi is van, aki annak örülne, ha a párja otthon lenne egész nap?

Figyelt kérdés
Az egyetem és a Covid alatt a barátom szinte kivirult, hogy nem járok el otthonról és mindig otthon várom, ha hazaér a munkából. Én nagyon örülök, hogy megint vannak edzések meg bejárhatok dolgozni és egyetemre, de ő azt mondja, hogy neki hiányzik, amikor otthon vártam és minden este főztünk, sorozatot néztük és szexeltünk.
2022. ápr. 1. 11:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én is kivirulnék, ha valaki mindent elrendezne otthon és csak velem foglalkozna. Esetleg otthon marad ő, és megcsinálja ezeket, és úgy vár téged haza.
2022. ápr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%

Nőként írom, sok férfinek olyan nőre van szüksége aki a szobanövénnyel egyenértékű. Legyen otthon, mosson-főzzőn-takarítson, este legyen filmezés, vacsora meg szex. A nőjére meg ember se néz, nincsenek társasági kapcsolatai, nem lát "másfajta" életet és ez igy van jól. "Minél kevesebbet tudsz annál jobb" alapon. A teljes kisajátítás elgondolása, de közben a férfi lazán flörtölhet napi 10 nővel az irodás kávéfőző mellett.

Aztán ha jönnek az anyagi gondok, gyorsan húzzon vissza dolgozni mert nem elég a pénz és az már felülírja az otthoni filmezés-szexes-takarítós háztartásbeli szerepet.

No komment..

2022. ápr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
86%
12-est adom. Az ilyennek nem barátnő kell, hanem dugható házinéni, aki kussol.
2022. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

#12

Ez is létezik, de nem feltétlenül egyenlő a kettő. Mi tényleg csak szimplán örültünk hogy többet tudunk együtt lenni, amíg itthon lehettem a járvány miatt. Együtt takarítottunk meg főztünk ettől még. Nem lesz szobanövény valaki attól, hogy nyer napi 2-3 óra plusz szabadidőt.

2022. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!