Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne minél hamarabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne minél hamarabb elfelejteni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki pont az ideálom (külsőre), beleszerettem (nem mondtam el neki), de egyszerűen nem tudok vele egyről a kettőre jutni. Egyszer nagyon kedves, aranyos velem + flörtölget is, szerintem ő is akar engem, de mintha mégse (tudom hülyén hangzik) de egyszerűen nem keres fel (én ezt már megtettem jó párszor), néha úgy csinál, mint ha nem is ismerne, amikor eljutunk odáig, hogy randizhatnánk vagy legyen vmi, meghátrál eltereli a szót, ez baromira sértő és rombolja az amúgy is kicsi önbizalmam.

Én már nem akarok vele foglalkozni, az már zaklatásnak számít nálam, ha vki sokszor ír nekem, de én leszarom az illetőt és túl büszke is lennék ehhez.

De nagyon nehéz elfelejteni, mert bennem van az az érzés, hogy milyen jó lett volna vele összejönni és nem akarok elengedni egy ilyen lányt.

De most már elegem van, nem tudok vele mit kezdeni. :@

Hogyan tudnám minél hamarabb elfelejteni?


2010. szept. 14. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress mást! Tudom nem könnyű de más nem használ.
2010. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mond a szemébe h szereted,és majd meglátod mit mond
2010. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,az utolsónak igaza van! Vannak olyan esetek aminél már csak az ilyen érzelem kinyilvánítás segít!
2010. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!