Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne könnyen túllépn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne könnyen túllépni a szakításon/elfelejteni az exem?

Figyelt kérdés
Igaz, "csak" 6 hónapig voltunk együtt, de rengeteg a közös élmény. Így, 2 héttel később is folyamatosan csak rá gondolok...
2011. okt. 22. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok? :(
2011. okt. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyetlen egyszer hibáztam, és ő szakított velem.
2011. okt. 22. 17:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Gyerekes hiba volt. És az ő gyerekes döntése...
2011. okt. 22. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:

velem is volt egyszer ilyen.

én azt terveztem,hogy keresem és bocsánatot kérek a hibám miatt,de ő megelőzött és bocsánatot kért amiatt,hogy ezt szakítással intézte el :D

nem gondoltál rá,hogy pár hét múlva felhívod, vagy valami? az idő enyhíti az ilyen apróságokat.

2011. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na és mégis? Mi volt az a gyerekes hiba???

Könnyen sehogy nem lehet túllépni, éld az életed mint előtte és elmúlik (mielőtt mondanád, hogy könnyen beszélek stb... hát nem, mert tapasztalatból mondom) A barátokkal való beszélgetés sokat segíthet

2011. okt. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szerelmes voltál belé, akkor az nagyon nehéz lesz..volt egy fél éves kapcsolatom, nagyon szerettem, de szakítottunk, mert én Nekem "fontosabbak voltak a barátok" :/(ami persze, csak kifogás volt :( ) szakítás óta már eltelt azóta több mint egy év és még mindig nem felejtettem el, szerintem mindig is megmarad a szívemben...
2011. nov. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!