Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő (járás) után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő (járás) után érezted, hogy szerelmes vagy?

Figyelt kérdés

16/L


másfél hónapja vagyunk együtt és a barátom szerintem szerelmes belém, de én csak többet érzek sima barátságnál. Sokan azt mondják h ez már nem 'normális'.

Szóval meg tudnátok írni h nálatok ez mennyi ideig tartott eddig?

Köszönöm.


2010. szept. 14. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
:D Én nekem a járáshoz is szerelem kell. Nem vagyok úgy együtt valakivel, hogy nem vagyok szerelmes... bár a mai világban azt hiszem az én fajtám a ritka
2010. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Fura, nálam is ez... Mi is másfél hónapja vagyunk eggyütt, Én úgy érzem, mostmár szerelmes vagyok belé teljesen, de ezt részéről sokszor abszolut nem érzem, vagy csak azt h szeretne. Pl most is hetek óta nem találkoztunk :( Lehet a lányoknak tobb idő kell =/


18/f

2010. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pont egyszerre kezdődött. Alakulóban volt valahogy, már akkor is éreztem valamicskét. Aztán amikor egyszer megöleltem a lányt, éreztem, hogy szerelmes vagyok, és ekkor kezdtünk járni.
2010. szept. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is másfél hónapja levelezek valakivel, de ezt érzem.
2010. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nállam 3 hónap,de még ennél is több,amikor már kezdek többet érezni az egyszerü vágyakozásnál.Fél év kell kb.,ahoz nekem,hogy nem csak neki,de saját magamnak is bevalljam,hogy szeretem:S 22L.
2010. szept. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Én szeles idő-járás után vettem észre.



Jó rossz volt mi?:D

2010. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

(meg a viccet is..nekem tetszett:D)

2010. szept. 16. 19:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Msn-en beszélgettünk nagyon hosszú ideig, már akkor kezdtem érezni, első találkozásnál összejöttünk és utána 1-2 héttel már biztosan tudtam. Alapból nehezen leszek szerelmes, de ez teljesen más volt, mert hónapokig beszélgettünk, mielőtt találkoztunk. : )
2010. okt. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hááát pont ma 1 hónapja jöttünk össze, 1 hete kicsuszott részemről egy szeretlek, egy olyan pillanatban. aztmondta ő is, de nemtudja, nembiztos benne, valojában még én sem. néha megveszek érte, néha csak úgy kicsit hiányzik. de ha olyankor belegondolok, hogy milenne ha hirtelen elhagyna és többé nem találkoznánk, az rémes, nagyon rossz lenne, és nagyon fájna. megbízom benne és nem vagyok féltékeny. viszont hiányzik, sokszor álmodok vele, ő is velem. ha irok neki és nem válaszol a rosszullét kerülget. ez mint irtam 1 hónap együttjárás (2 tali után 3. óta együtt, azóta még 11) után. úgy érzem szeretem, de még félek teljesen szabadjára engedni az érzelmeim.

21/f

2010. okt. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi úgy jöttünk össze, hogy halálosan szerelmesek voltunk egymásba...(L)
2010. okt. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!