Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire "kasztráló" ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "kasztráló" ez egy pasinak?

Figyelt kérdés

Mennyire hat ki a kapcsolatban a férfi önbecsülésére, és szexuális teljesítményére, ha a párja, a nő, olyan kaliberű férfiak között mozog, akik klasszisokkal jobbak, és osztályokkal magasabb szinten vannak társadalmilag?


Pl.: Csóró tanár srác, párja egy menő építész irodában titkárnő. Ahol a legtöbbjük órája kerül annyiba, mint a srác kocsija.

Vagy tanárnő a lány egy olyan egyetemen, ahol a diákok jelentős része több száz milliós, sőt milliárdos vagyonból jön.


Nem zavaró a pasinak, mikor a párja elmeséli, hogy milyen szép hajót vett a főnöke, vagy az egyik ügyfele lakásában csak a moziterem 40M+, vagy mikor elkíséri a párját egy céges rendezvényre, és a parkolóban ott áll 1 milliárd forintnyi luxusverda, és a legtöbb férfi öltönye az ő 1 havi fizuja?


2022. ápr. 5. 17:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nem esne rosszul.

Én inkább büszke lennék, hogy engem választott és a tudtára is adnám!

2022. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Még annyit, ha lecserélne, akkor egyrészt tudnám hogy nem voltam ellenfél és nem kár a kapcsolatért!
2022. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Inkább az a kérdés, hogy a nőt hogyan érinti mindez. Ha otthon nem áradozik a főnöke új kocsijáról stb, akkor ez a körülmény nem lesz hatással se a párkapcsolatra, se a férfira.
2022. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

3.-ra.


De akkor mit mondjon a "És mi volt a melóban?" kérdésre? Azt, hogy összetűzött 3 papírt, és az volt a hét akciója, hogy tintapatront cserélt a nyomtatóban?

2022. ápr. 5. 17:12
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Lehet áradozás nélkül is érdekes tényként rácsodálkozva tálalni a gazdagabb emberek életét.
2022. ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%

Én se szoktam részletezni a barátnőmnek, ha egy szép nőt megnézek stikában.

Csak annyit mondok neki, hogy jól nézett ki.

(tudja, hogy nem csalnám meg,cserélném le semmi pénzért)

2022. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A pasiknak inkabb az szokott betenno ha a nő (párja)keres tőle háromszor annyit.

Az hogy más vadidegen luxusjachtokon él stb, az nem.

2022. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"Mert ők tudnak ilyet venni, nem úgy, mint te, Ferdinánd, te szerencsétlen hülye!"


Az mondjuk már gond.

2022. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Mitől lenne "klasszisokkal jobb" valaki csak azért, mert van pénze? :D

Normális férfit ez nem érdekel amúgy.

2022. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
#4 Bocs, de elég gyermeteg elképzelésed van arról, hogy miből áll egy titkárnő munkája. Nem irodai segédmunkás.
2022. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!