Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi lehet az igazság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lehet az igazság? Elsősorban fiúk véleményét várnám!

Figyelt kérdés

Igazából azt mondta, hogy azért nem akar lefeküdni velem mert még fiatal vagyok és nem szeretné még 1x elkövetni azt a hibát, mint legelőször, hogy a pillanat hevében megtenni és most gyereke van. A srác 20 éves. De ölelgetett, egymáshoz bújtunk, együtt aludtunk. Én valamiért mégis azt érzem, hogy azért nem kellettem neki mert nem vagyok az esete. Akkor ilyenkor mit gondoljak?? :S :'(

16/L


2010. szept. 14. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem vagy az esete minek vagy vele?Vagy legalábbis ha úgy érzed hogy nem...?
2010. szept. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem pont ezt kérdeztem...
2010. szept. 14. 23:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a dolog 2 sebből vérzik: Az, hogy egy 20 éves pasi ahelyett hogy aszkéta életmódot folytat, miért nem gondol arra, hogy védekezés is van a világon még hagyján. A nagyobb gond, hogy szerintem nem kéne belemenned egy olyan viszonyba, ahol összebújva alszotok, de nincs tisztázva a szitu. Lehet régimódi vagyok, de nálam randizás - járás - egyebek a sorrend, így tiszta sor, hogy hányadán állok a pasival, nincs olyan hogy miközben együtt alszom vele, attól tartok nem is jövök be neki. Ez, hogy így csak hetyegtek, meg ez a nem akar gyereket duma, nekem arra utal, hogy csak szórakozik, és nem akar még egy gyerekkel fizetni ezért a mókázásért.
2010. szept. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a 3.-nak. Várom még a további, lehetőleg normális válaszokat...
2010. szept. 15. 00:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem télleg igazat mondot azzal hogy nem akar hibázni de undorodni nem undorodik töled mert ha igen akk nem lenne veled... am igen védekezes én se értem de nézd legaláb neem csak arra szexre kellesz neki (=
2010. szept. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na most már az is baj , ha azonnal nem szexel a párod veled ?

Én nem értem... vagy nem tudom más, hogy van vele. Ha egy fiu szeretkezni akar akkor az a baj, ha nem akar mert egy nagyon picit felelősségtelyes akkor az a baj.

2010. szept. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddígi értelmes válaszokat. Legfőképp az volt a bajom, hogy próbálkoztam vele együtt lenni, de ő azt mondta, hogy fiatal vagyok még és nem akar még egy gyereket illetve nem mostanában. Amikor mondtam, hogy létezik a világon óvszer is akkor csak hallgatott. Ezért gondoltam azt, hogy nem is vagyok az esete hanem csak szórakozott velem. Bocsi ha félreérthetően írtam.
2010. szept. 15. 13:08
 8/8 anonim ***** válasza:

lehet gyerek címszó alatt rád gondolt:D


na de ez gonosz volt, buta én...


de lehet igaz:O?


nemtudom, de jó kis bogarat ültettem a füledbe mi:D?


L/16

am az fincsi h te kínálod fel magad egy olyannak akiről még azt sem tudod h kellesz-e neki. a srác normális volt mert nem akart egy buta 16 éves lányt megfektetni, inkább örülnöd kéne, nem így odadobni magad...

2010. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!