Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még valaki aki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki aki hasonló helyzetben van? Hogyan tudta 100%-ig figyelmen kívül hagyni mások véleményét?

Figyelt kérdés
Először is,nem vagyok beképzelt.Sokan mondják,hogy szép,csinos lány vagyok.A barátommal nemrég jöttem össze.Nos,hát nem egy született adonisz,és ezt állandóan a fejemhez is vágják,csak sokkal mocskosabb kifejezésekkel.Már szörnyen bánt,és néha szinte már kiábrándulok a barátomból,pedig én szeretem,és már rég nem éreztem olyasmit,mint amit most iránta érzek.Viszont még a barátaim is megállás nélkül ocsmány megjegyzéseket tesznek a külsejére,az emberek pedig nagyon megszoktak bámulni,vágják a fintorokat. Bár nem érdekel mások véleménye,de már annyi negatív dolgot kaptam,hogy nem tudom százszázalékosan figyelmen kívül hagyni.Főleg az bánt,hogy még a ,,barátaim" is piszkálódnak. Mit tegyek?Van,volt még valaki hasonló helyzetben?Mi lett a vége,hogy bírtátok ki?:S
2011. szept. 19. 15:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat a fogalmazásért,kissé kimerült vagyok.
2011. szept. 19. 15:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi a baj a külsejével?
2011. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szimplán ne érdekeljen az,hogy más mit gondol.Valamiért megszeretted őt és ő is téged.Mindig azzal takaróznak az emberek,hogy számít a külső és ezért nincs barátjuk/barátnőjük.Ahogy a te életedben,úgy máséban is előfordul,hogy "úgymond" csúnyább fiúval/lánnyal áll össze.Az a lényeg,hogy szeretitek egymást,aki leszól érte,az meg sosem volt még ilyen helyzetben,így nem is értheti.Ne érdekeljen..a legfontosabb az,hogy te mit gondolsz. 20l
2011. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát nem lehetnek valami kedves barátaid. Azt, hogy idegenek mit gondolnak, szerintem könnyebb figyelmen kívül hagyni, de hogy a barátaid is kezdik az már nehéz. Próbáltál már beszélni velük erről? Nem lehet, hogy csak féltékenyek, mert téged boldognak látnak, nekik viszont ez nem jön össze?
2011. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen,az idegenek sosem érdekeltek,de amikor a barátaim is belekezdtek.Hát hogy is mondjam,elég sokat elvett a lelkesedésemből. :S

Nem,sajnos nem féltékenységből mondják.Cupán nekik meghatározó szempont a külső is,nekem viszont sosem volt az.Imádom a személyiségét és kész,egyszerűen nem tud érdekelni,hogy mennyire néz ki jól vagy sem.

Köszönöm a válaszokat,már most sikerült visszaszereznem a lelkesedésemből. (:

2011. szept. 19. 15:54
 6/9 A kérdező kommentje:
*csupán
2011. szept. 19. 15:54
 7/9 anonim ***** válasza:

az nem igaz barát aki lemondja a psidat,kérem!!:)

mi a fax köze van hozzá??há' semmi!!!!

ha neked megfelel,akkor meg semmi okod nincs aggodni...

amugy miért cikiznek a barátaid,mégis van valami hibája a külseivel???

2011. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát,nem a legtökéletesebb barátok,de én minden hibájukkal együtt elfogadom őket.


Nem igazán tudom megmondani,hogy mi a csúnya benne,egyszerűen csak összességében nem úgy néz ki,mint aki után megfordulnak a lányok.

2011. szept. 19. 16:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Keress jobb barátokat, mert ezek nem azok. Ha még az életszemléletetek se hasonló nem is értem hogy lehettél eddig együtt velük.

El kell döntened h mi a fontosabb, ,,barátok" akik nem tartják tiszteletben ha valakit szeretsz, vagy a szerelmed, akire nem fog rávetődni minden lány az utcán.


22N

2011. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!