Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is értelmetlen ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is értelmetlen ez az egész kapcsolat vagy én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

A barátom hazajön a munkából és vagy lefekszik aludni vagy játszik a számítógépen. Ilyenkor fején van a headset, nem hall semmit.

Én itthon vagyok a kisfiunkkal, de nekem is hamarosan vissza kell mennem dolgozni.

Itthon én csinálok mindent értelemszerűen, de biztos vagyok benne, hogy ez akkor is így lesz, miután vissza mentem dolgozni. Nekem kell hozni vinni a gyereket, én fogok bevásárolni, főzni, mosni, takarítani, ő pedig alszik és játszik.

Együtt soha nem megyünk sehova. Segítségünk nincs, mindenki messze van tőlünk. Ha felvetem, hogy menjünk el valahová, akkor neki nincs kedve vagy mit képzelek én, szerintem felvet minket a pénz? Ingyenes programra sincs kedve. A haverjaival bezzeg eljár ide oda. Nekem ráadásul senkim nincs itt ahol lakunk. Annó én költöztem azért, mert neki itt vannak a haverjai, ő nem költözik.

Állandóan azt hallgatom, hogy ő nagyon fáradt. Ez miatt állandóan csak hétvégén szexelünk, addig semmi.

Szerintetek jól van ez így? Szerinte teljesen jó, mindenben neki van igaza, én ne szóljak semmiért, én hülye vagyok. Ráadásul soha nincs egy Ft-ja sem, hiába dolgozik és keres jól.

Az anyja szerint is én vagyok a hülye.



2022. ápr. 6. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy, hogy nem ismerted meg a szülés előtt alaposabban, és azóta is alárendelődtél neki. Ő semmit sem tett érted, csak elfogadta amit adtál, pl. te költöztél. Ő erre sem volt képes. Tehát igen, hülye vagy.
2022. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, csak azt nem értem, hogy minek kellett neki gyereket szülni. Nyilván amikor megismerkedtetek is ilyen volt, amit az összeköltözés után egyértelműen kellett látnod.
2022. ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gyerek előtt azért jártunk erre arra. Most kettesben nem tudunk, hármasban meg nem akar, mert nincs kedve. A gyereket ő akarta, jobban mint én.
2022. ápr. 6. 17:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy akarta. Neked, hogy lefoglald magad, amíg ő éli az életét.
2022. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg te vagy a hülye, de azért, mert egy ilyennek szültél... nem hiszem el, hogy más volt korábban.

Amúgy meg neked van igazad: egy családapának vannak kötelességei, feladatai mind a párja, mind a gyereke(i) felé. És ide tartozik a minőségi idő is. Mondjuk normális esetben legkésőbb ilyenkorra a barátok másodlagosak, harmadlagosak lesznek, és a család az első. De neki csak dísznek kellett az a gyerek.

Szóval, én megmondanám neki, hogy vagy most azonnal változtat, vagy válás lesz a vége. Aztán vagy megembereli magát, vagy haverozhat tovább egyedül...

2022. ápr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek valasztotok ilyen ferfiakat?
2022. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
És mi az akadálya hogy elválj? Gondolom nem akarsz a többi meg kifogás akkor élj tovább boldogan vele.
2022. ápr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
5: Ha jól értem nem a férje, és szerintem különösebb nehézségek nélkül túlteszi magát, ha lelép a csaj.
2022. ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!