Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a féltékenység, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a féltékenység, ha a párom találkozott párszor a volt nagy szerelmével. Nos a csaj akarata mellett döntött. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A legutóbbi alakalommal nyilvános helyen találkoztak, de engem nem hívott, sőt mikor rákérdeztem, h én mehetek-e habozott. Én meg letettem a telefont és jól besértődtem. Már lassan 3éve leszünk együtt és azt mondja szeret, a csaj meg nem jelent neki semmit.(elvileg nem volt köztük soha semmi, mert a csaj nem akarta). A párom elmondása szerint a csaj szokta keresni.Azért nem akarta, hogy én is menjek a találkozóra, mert azt gondolta nem bírom a csajt, meg h a csaj be ne sértődjön mert engem is elhozott.
2010. szept. 15. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jogos a féltékenység, de mielőtt ebből balhét csapnál kicsit beszélgessetek... Miért keresi a csaj? Milyen a viszonyuk? Szeretnek beszélgetni, vagy a lány ki van borulva, és senki sincs, aki meghallgatná? Kérdezd meg a barátodat, hogy mikről beszélgetnek, de nem támadólag, csak úgy mellesleg. Lehet, hogy egyszerűen csak jókat dumálnak.
2010. szept. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Nem akarja hogy besértődjön a csaj? Te jóóó ég.

És ha te besértődsz azzal nincs baj?

Ezt azonnal beszéld meg vele.

Én a helyedben már rég hagytam volna a p*csába.

2010. szept. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jogos a sértettséged, és a bizonytalanságod is! Nem tud magyarázatot adni gondolom, hogy miért is találkoznak, főleg, hogy soha nem volt köztük semmi, tehát még csak az sem magyarázat, hogy jóban maradtak a szakítás után... bizony ez nagyon úgy tűnik, hogy a párodban még ott motoszkál a be nem teljesült szerelem kíváncsisága, és borzasztó tiszteletlenség veled szemben , hogy nyíltan találkozgat vele, és elvárja, hogy te ez ne vedd zokon! Átgondolnám a helyedben ezt a kapcsolatot!
2010. szept. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért ne beszélgethetne egy ismerősével, főként ha előre közli veled? Ha fiú lenne, egy szót sem szólnál, miért más így?

Nem hinném, hogy a párom egy ilyenből bármi problémát csinálna, és én sem.

Szerintem ez egy tipikus női gondolkodás, hogy egyből rosszra gondolsz.

2010. szept. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugi egész biztos, hogy Téged szeret. A régi lány max. szexkapcsolat maradt. Nincs abban semmi rossz, ha néha meglátogatja az ember fia az exét. Én 4 éve élek az élettársammal, de van olyan volt barátnőm, akivel nagyon jó a viszonyunk. Ne aggódj, nincs ebben semmi rossz.
2010. szept. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Fülünyúl ***** válasza:

Azért nem vitt el, hogy a másik be ne sértődjön? Ez akkora kamu, hogy azt hiszem sok más is van ott a háttérben, célszerű ha páros lábbal rúgod ki a srácot azonnal.

Egyik, hogy ember nehogy már mások igénye szerint vigye vagy ne vigye magával a párját, másik hogy egyszerűen nem akarta hogy ott legyél. Ki tudja mi történt, vagy mi fog történni közöttük. Ha ilyen hazug, hiába kérdezel rá, úgysem fogja elmondani, vagy kiszúrja a szemed valami újabb kamu szöveggel. A félrekúrókon nem lehet változtatni, ne is akarj. Elég nagy büntetés nekik az, hogy soha nem lesz állandó párjuk aki kitart mellettük életük során (hacsak nem fognak ki valami idiótát, aki elnézi a félredugásokat).

2010. szept. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most őszintén aki félre dug az bejelenti előre, hogy most elmegyek félre dugni? Szerintem nem én se tenném sosem ha, ilyet tennék . Másik neked nincs olyan férfi ismerősöd akivel szoktál beszélni és találkozni, ha nincs ott párod, nem hiszem hogy nincs.
2010. szept. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még mindig Ő a nagy szerelem!!!Az rendkívül lassan múlik,talán soha!Ezt nem tudja befolyásolni semmi és senki!

Valószínű viszont,hogy a párodat már nem csak a fellobbanó vágyai fogják befolyásolni a tetteiben,hanem az esze is!

Nehéz helyzetbe kerültél,nem is szabad elmenned mellette!

2010. szept. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért ne szexelhetne a volt nőjével? Elképesztőek vagytok ti nők! Minden jó dolgot megvonnátok a párotoktól csak azért mert önzők vagytok.
2010. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nos azóta megbeszéltük, és azt mondja hiba volt nem magával vinnie, mert le kellett volna szarnia a csaj sértődését. Vagy kettőnkkel találkozik vagy egyikünkkel sem. Azt mondja szeret és inkább nem találkozik többet és nem bezsél többet a csajjal, mert nem jelent neki semmit.

Mit gondoltok? Jó megoldás ez a nembeszélünk többet dolog?

2010. szept. 16. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!